[XP] Zacinają się filmik na youtube

Witam, ostatnio zawieszają mi się co chwila niektóre filmiki na yt i odrazu dodam że na 100% nie jest to wina internetu, bo strony internetowe, gry przez sieć lub filmiki na innej karcie cały czas ładują się w tym czasie doskonale a zmiana jakości nie robi dosłownie żadnej różnicy . Nie zawsze ale w większości przypadków. W dodatku raz ładuje się dany filmik (bez problemu w 1080p) a po np. 2 minutach dokładnie ten sam filmik stwarza problemy :/. Nie tną się “na chwile” a potem znowu się włączają jak to bywa przy słabym łączu, tylko wogóle się nie ładują. Czarne tło z tym “kółkiem”. Czasem kilkanaście sekund podziałają a potem sytuacja jest identyczna (na innych kartach przeglądarki wszystko pięknie śmiga). Czekanie też nie pomaga, specialnie zostawiłem filmik na 20 minut :smiley: JEDYNYM wyjściem jest odświeżyć strone a też nie zawsze skutecznym. Nie mam pojęcia dlaczego.

Podaj specyfikację kompa i przeglądarkę.

komputer jest dośc… słaby, aczkolwiek wcześniej mi się to nigdy nie zdarzało. Przeglądarka: mozilla firefox 28. Niby jest wersja 29 ale nie chce aktualizować bo mi się nie podoba :stuck_out_tongue:

Masz zainstalowanego flasha? Nie eksperymentujesz czasem z html5?

mam, nie eksperymentuje. Zaaktualizowałem przeglądarke i też nic nie dało.

hmm…  to nie wiem co to może byc. Na innych przeglądarkach (opera, chrome?) też jest taki problem?

U mnie firefox też po jakimś czasie zaczął sprawiać problemy z bufrowaniem na youtube (na innych stronach z filmami działało płynnie i bez zarzutów). Zmieniłem na Opere i problem znikł

Prawdopodobnie przestarzały flash player. Zobaczymy teraz :slight_smile:

nie które filmy  na you tube są w HD a masz już za słabą kartę graficzną

To może być karta graficzna, która nie jest poprawnie obsługiwana (z jakiegoś powodu, mogą być np. stare sterowniki) przez przeglądarkę i flasha. Czasami wystarczy wyłączyć akcelerację sprzętową flasha. 

YT jest zsynchronizowane z kontem google. Na Firefoxie występuje bug z google.pl Pomaga zmiana strony startowej na https://www.google.com/?hl=pl - opcje, ogólne.