XP zawiesza się po logowaniu

Witam,

Mam taki problem jak w temacie. Szukałem przyczyny i rozwiązania tego problemu w GOOGL-ach ale nic nie znalazłem;/. Moja konfig: WinXP SP3, AMD DuronXP 1.1, 1024Mb DDR, NVIDIA GeForce4 MX 440 (64MB), Dysk: SAMSUNG HD300LD, Karta sieciowa: VIA VT6102 Rhine II Fast Ethernet Adapter.

A więc, po załadowaniu systemu i zalogowaniu się pojawia się tapeta i ikonki na pulpicie i zawiesza się(nie zawsze, ale przeważnie). Działa tylko myszka, menadżer zadań i “logo win + L”(ale to też nie zawsze skutkuje;/) i oczywiście reset. Na początku próbowałem przez Menadżera Zadań zabić proces “explorer.exe” i go ponownie uruchomić(skutkowało, ale nie na długo) i wyskakiwał błąd. Defragmentowałem systemowy dysk programem Defraggeler v.1.15, przeskanowałem TuneUp-em 2009 i nic.

Aha mam 3 konta użytkowników(2xAdmin i 1 ograniczone) i co “najlepsze” to najczęściej zawiesza się po zalogowaniu na moje konto(Admin), a na 2 Adminie raz na jakiś czas!

Pomocy, będę bardzo wdzięczny!

System jest czysty? Na dysku nie ma żadnych błędów? Czy proces explorer.exe używa dużo zasobów?

W sierpniu 2009 postawiony, dysk nie ma błędów, explorer.exe-użycie pamięci ok. 31K.