XP zawiesza się przy wyborze konta, działa tylko tryb awaryjny

Witam,

 

pomóżcie proszę. Mianowicie komputer nie chce pracować w normalnym trybie. Z dnia na dzień zaczął się zawieszać na wyborze konta użytkownika, po wpisaniu hasła i zaakceptowaniu kursor myszki się rusza, ale ekran i przyciski nieaktywne.

Działa jedynie w trybie awaryjnym.

Pierwsze myśli- trojany i inne robaki, wirusy itp…

Przeskanowałem go kilkoma antywirusami i nic (o dziwo Kasperski nie chce wystartować, ściąga się a potem nic…), używałem Combofix i pod linkiem logi.  http://www.wklej.org/id/1335348/

 

Próbowałem przywrócić system do poprzednich punktów czasowych ale lipa. Wyskakiwał komunikat (po uruchamieniu) że nie udało się i żeby inny punkt wskazać.

Dajcie proszę znać co mogę zrobić, tak w miarę łopatologicznym językiem abym zrozumiał.

 

Thx z góry.

 

Hej

 

Od dwu dni da się zauważyć pewną anomalię. Komputery z XP i zaistalowanym MSE zawieszają się podczas startu. Nie jest to reguła. Rozwiązaniem jest odinstalowanie pakietu MSE i przeskanowanie dysku systemowego scandiskiem. Można to zrobić na dwa sposoby, w trybie awaryjnym lub wykazać się cierpliwością i po kilku minutach oczekiwania wykonać deinstalcje MSE po zalogowaniu.

 

 

Pozdrawiam

wczoraj i dzisiaj miałem wiele podobnych sytuacji i odziwo tylko na XP