XP zwyglądem visty. jaki Pak?


(Llis3) #1

Witam. Poszukuję jakiegoś Skina Który bedzie ładnie wyglądał (Vista/longhorn inspirat lub tympodobne) i mało obciążał ram. StyleXP ma całkiem ładne zasoby alemam tylko wersje 15-to dniową. aktualnie kożystam z longhorn inspirat 1.0 ale interface niezbyt mi przypadł do gustu.


(dean999) #2

A to czytałeś??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=95475


(Jacekhe) #3

Polecam Vista Transformation Pack 6.0, sam go używam i mi sie bardzo podoba myślę że nie obciąża pamięci mi zajmuje ram-u w porywach do 14mb polecam ten probramik jest godny wuagi http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=1962&t=58


(dean999) #4

tak tylko że są z nim także różne problemy


(Jacekhe) #5

Jakoś ja tego nie zauwarzyłem że są problemy urzywam tego od miesiąca i nie maiłem problemów z instalacją, ani teraz nie mam żadnych problemów. Jak nie masz wgranego Service Packa 2, to błędy mogą się pojawić. Ale to tylko i wyłącznie wtedy jak nie masz tej poprawki albo system się sypie.


(dean999) #6

Bo niewszyscy je mają. Niektóre są niewielkie tak jak ten: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=143581 , a niektóre poważniejsze ale teraz niepotrafie ich znaleźć


(Jacekhe) #7

W razie problemów zawsze morza go odinstalować wiec nie widzę problemu, aby zainstalować. A jak zacznie coś szwankować porostu odinstalowywujesz i po kłopocie ale ten programik bardzo fajnie się prezentuje :wink: