Xp

Witam. Mój XPek po każdym wlaczeniu kompa wyglada… jak by byl swiezo zainstalowanym systemem… zniakaj ikony z pulpitu…ustawienia opery… itp. Jak rozw. ten problem ??

ustawiales moze jakies dodatkowe konta uzytkownikow? w sensie logujesz się jako admin kompa czy jako “gosc” lub “zwyczajny uzytkownik” itp.?

Nie. Mam jedno moje konto.Chociaz ostatnio przy uruchamianiu awaryjnym mialem do wyboru do zalogowania moje konto i administrator. Chyba wybralem administrator, ale sam zadnych kont uzyt. nie tworzylem

hmm to jest problem watpie czy to cos da ale mozesz wpisac w start/uruchom/ polecenie “compmgmt.msc” i teraz

wejdz w “uzytkownicy i grupy lokalne” - “uzytkownicy” zaznacz swoje konto - prawy/wlasciwosci -przejdz do “czlonek grupy” i upewnij sie czy masz tam Administratorzy jak nie to “dodaj”- “zaawansowane” - “znajdz wszystkie” i na liscie ktora sie rozwinie zaznacz “administratorzy” i ok

tak powinno to wygladac i zdecydowanie tak pewnie jest ale mozesz zawsze zobaczyc

Mam w swoim koncie “administratorzy” wiec to nie to :confused:

To jest akurat normalne. Konto Administrator jest tworzone domyślnie.

no dobra niech bedzie ze domyslanie :slight_smile: ale to nie rozwiazuje mojego problemu :frowning: nadal to samo…