Xpand Rally górą - coś dla Rajdowców

Górą m.in. nad: Call of Duty w Emipkach i w sieci Media Markt.

Xpand Rally to gra rajdowa. Bardzo ciekawa pozycja na polskim rynku, cena również niezbyt wygórowana - 69 zł.

Demko możecie pobrać na przykład stąd:

Xpand Rally Single-Player Demo

0045.jpg

:-s :shock:

Shark to już zaczyna być nudne - te Twoje nabijanie postów bezsensownymi pytaniami !!

Jakoże cena jest bardzo ważna, następnym razem będę się starał ją jakoś wyszczególnić :smiley:

======= >> Timmy i Shark

Wasze posty jako OT skasowałem

Czy to jest ta polska gra ??

Ja tam naszym programistom nie wie ż ę, wolę sprawdzone rajdy np. CMR4

Ale jak na początek to całkiem, całkiem i za taką cene !!

Pora maszym programistom uwierzyć po ostatnich extra gierach

PAINKILLER

i tak tez jest spoko drałem w demo troche wcześniej kupe filtrów w grze to mi sie podoba

Bądź patriotą :smiley:

Gra zapowiada się ciekawie,

Taa, jak zacząłem pobierać to 154.37MB. :expressionless: Na SDi szybko nie ściągne. :lol:

Przypominam, że panowie z Techlandu mają tez na koncie niezłą gierkę “Chrome”, tak że takie cieniasy to nie są.

mam xpand rallly gra jest rewe :smiley: lka,ale mam pytanko czy mozna zrobić kopie zapasową tej gry tak żeby poszła na kopii???

Przeczytaj dokładnie licencję! :lol:

A cena nie jest aż taka rewelacyjna ponieważ za kilkanaście dni Colin 4 będzie w tej samej albo niższej cenie i co w tedy?

Już widziałem w niektórych sklepach po 79 zł !!

Gra jest zabezpieczona systemem StarForce.

ja mam tą gre kupiona za 69zł .Chodzi mi tylko o to czy jest mozliwość zrobienia kopii zapasowej

Widzę,że nie rozumiesz naszych postów.Musisz przeczytać licencje czy na to zezwala,ale napewno nie.A jak pisze Boczi oryginał jest zabezpieczony przed kopiowaniem więc kiszka!

Xpand rzadzi…to jest mistrzostwo…Colin przy tym to szajs nad szajsy…

W Xpand Rally jest realizm,fizyka…cos dla prawdziwych milosnikow rajdow…Xpand to jest cos…czekam na Xpand Rally 2 :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue:

Aha…udalo sie zrobic obraz z oryginalnej wersjii…ale nie odpalalem…

UPDATE

instrukcji robienia pirata! :smiley:

ehh…czego sie to mialo tyczyc…:slight_smile: :wink:

olsnij mnie bo sie nie domyslilem…zrobilem obraz gry oryginala…ale nie odpalalem obrazu…o to chodzi…po co jak mam oryginala…o to mi chodzi…nie lubie jak ktos cytuje to co pisze…nie robcie tego…PROSZE :wink:

Faktycznie,gra bardzo dobra,miałem przyjemnosc zagrac sobie na kompie podczas wyzyty w Empiku i to na kierownicy z Force Freedback…nic dodac nic ując a i cena bardzo przystepna… :smiley:

Niestey,aby sobie w domu zagrac,to wpirw muszę sprzęta wymienic. :frowning:

Wkazdym badz razie polecam,tym któzy lubią takie gry.

Szkoda tylko ze nie jest ona licencjonowana tak jak Collin. :?

Ale to pewnie cena by była przynajmniej 2 krotnie wyzsza.

A jakie to ma wymagania bo bym sobie pograł trochę ale nie wiem czy mi pójdzie na mojej starej rivie???..

Ekhm…na Rivie…powiadasz…no wiesz ta gra ledwo ciagnie na GeForce MX 400…a ty o Rivie myslisz…watpie czy ci to pojdzie…zajrzyj na oficjalna strone:

http://www.xpandrally.com

powinienes znalesc tam to czego szukasz…jesli ci sie nie powiedze sprobuj na tamtejszym forum…powodzenia…ale na Rivie…to nawet saper ledwo idzie :stuck_out_tongue: