Xperia Arc czy Galaxy S II

Zastanawiam się co wybrać. MI zależy raczej na lepszym aparacie do ciemniejszych pomieszczeń itd, raczej nie będę wykorzystywał 2 rdzeniowego proca SGS2 choć może czasem z nudy na wykładach w coś by pograł (3D). Zastanawia mnie ten sony bravia engine a z drugiej strony super amoled + już się pogubiłem. mógł by mi ktoś sensownie porównać te smart fony do siebie ??

Osobiście jestem za arc’em właśnie o ten czujnik światła dający lepsze zdjęcia, i nieco mniejszy ekran.

Masz tu kilka pojedynków Xperia vs Galaxy. A nawet na http://www.youtube.com/watch?v=2w5z4gBdK5A.

Osobiście wybrałbym Arc`a ze względu na jego ładny kształt 8) bo technicznie te telefony są podobne do siebie i jeszcze długo będą mogły uruchamiać nowe aplikacje

Ja bym się skupił na możliwościach aktualizacji telefonu, a SE zapowiedziało, że do swoich tegorocznych telefonów będzie można wgrać nadchodzącego Androida 4 Ice Cream Sandwich :slight_smile:

myślę że do samsunga też będzie można wgrać najnowsze androidy, ja bym brał samsunga pomimo wszystko

samsung galaxy s2

Absolutnie SGS2. Miecie Arc w każdej kategorii.