Xperia E3 BootLoop

Witam.

Mam problem z telefonem Xperia E3.Telefon trochę się zacinał,a teraz nie reaguje na nic.Po wyłączeniu go przyciskami Power+Vol+ i ponownym uruchomieniu pojawia sie napis Sony i ekran startowy(esy-floresy :wink: ) i na tym się kończy.Nic dalej się nie dzieje.Aby go wyłączyć muszę użyć ww przycisków.Próbuję go podłączyć do komputera ale nie mogę pobrać sterowników .Wyskakuje okienko “instalacja sterowników nie powiodła się”.Czy da się go jeszcze uratować?

Takie krótkie pytanie, próbowałeś zrobić hard reset (full wipe)?

Próbowałam.Nic nie działa.Cały czas zawiesza się na ekranie startowym…

Hmm… Zakładam, że flashmode zadziała więc możesz jeszcze spróbować naprawy poprzez PC companion. Jak nie masz zainstalowanego to możesz zassać z http://www.dobreprogramy.pl/Sony-PC-Companion,Program,Windows,24323.html 

Cała zabawa jest dobrze opisana tutaj http://www.xperiasite.pl/topic/30-naprawa-telefonu-programem-sony-pc-companion/.

Jedyne z czym będziesz musiała się liczyć to to, że po wszystkim zostanie czysty system, bez żadnych ustawień użytkownika, aplikacji itd, ale to chyba nie jest problem nie do przeskoczenia :wink:

PC Companion mam już zainstalowany ale program nie widzi telefonu. Już wcześniej tego próbowałam. Nie mogę też wejść w tryb awaryjny. Nie wiem czy coś jeszcze da radę z tym zrobić…  Oczywiście, że nie będzie problemu z “czystym” telefonem ;-) 

Takie buty… Niestety na razie skończyły mi się pomysły :confused: Chociaż teoretycznie jeszcze można by się pokusić o reflash flashtoolem, ale skoro przez PC companiona nie da rady to podejrzewam, że flashtool też wymięknie… Ewentualnie jak jeszcze jest taka możliwość to oddaj telefon na gwarancję.

Gwarancji już nie ma… Podejdę jutro do serwisu, zobaczę co powiedzą. Szkoda, że nie mogę zrobić tego sama. Dziękuję za odpowiedź i próbę pomocy :slight_smile:   Chyba, że ktoś jeszcze coś podpowie :-)