Xperia j, odtwarzanie muzyki na urządzeniach

(Scraw) #1

Witam, mam mały problem z odtwarzaniem muzyki na innych urządzeniach, tv, radio, wieża. Mam kabel 2x mini jack, i mini jack- 2x rca. w zależności od urządzenia podłączam i nic nie działa :confused: muzyka nadal jest odtwarzana na telefonie, na urządzenia sie nie przenosi, jak wspominałem w tytule mam Xperie J, muszę coś pobrać, coś przełączyć w tel czy sprzęcie? 

(xyzzyx) #2

-nadal odtwarzana przez głośnik czy słuchawki?.

Jeżeli przez słuchawki dźwięk"idzie", sprawdź kable.

“W sprzęcie” musisz wybrać wejście do którego podłączasz Xperię, np.AUX.

(Scraw) #3

w tej wieży podłączyłem przez rca, w tv aux, 

w wieży dźwięk szedł na głośnik w tel cały czas, natomiast w tv po podłączeniu głos z tv sie  wyłączył, a muzyka z nadal szła tylko w telefonie. Kable są nowe, dziś doszły. 

W jaki sposób to wybrać?

i po naciśnięciu " prawego " w tel mam opcje " Odtwarzane na urządzeniu", ale pokazuje tylko mój tel nawet jak jest podłączony, po za tym takiej opcji nie mam choćby w open fm, wiec byłoby bez sensu jak tylko muzyke z pamieć tel mógł bym odtwarzać. 

(xyzzyx) #4

-mieszasz że zdurniałem.

Jeżeli telefon przełączysz na wewnętrzny głośnik, na gnieździe słuchawkowym dźwięku nie będzie(nie wiem czy każdy telefon tak ma).

W telewizorze"głos się wyłącza" bo podłączasz się pewnie do gniazda słuchawkowego, to gnizdo wyjściowe dla słuchawek.

(Scraw) #5

sprawdzałem w obu gniazdach, bo były dwa. 

Wiesz co mogę spróbować zrobić by dźwięk był odtwarzany na innych urządzeniach? Tak jak napisałem, po podłączeniu nadal dźwięk wydobywa się przez głośnik w telefonie, na wieży próbowałem przestawiać i w sumie wszystko przyciskałem.