Xperia M przerwanie aktualizacji, telefon się nie włącza

Witam,

w telefonie pojawiła się nowa aktualizacja systemu więc szybko podłączyłem do komputera pobrałem i rozpoczął się proces instalacji, jednak wyskoczył jakiś błąd i aktualizacja została przerwana.

Teraz jak włączam telefon pojawia się tylko logo SONY i mogę czekać nieskończenie długo i nic się nie dzieje. Próbuję przywrócić ustawienia w aplikacji Sony PC jednak aby to wykonać telefon musi być włączony a jak podłączam tel do kompa to zaświeci się tylko zielona następnie czerwona dioda dosłownie przez ułamek sekundy następnie pojawia się dźwięk podłączenia urządzenia do komputera i to wszystko nic dalej nie pokazuje nie wykrywa telefonu w komputerze, czytałem że trzeba wcisnąć power z + lub - dźwięku lecz to nie pomaga, Jak mam teraz przywrócić poprzedni stan, czy jednak czeka mnie serwis i oddanie na gwarancję?

Jakieś pomysły?

Skorzystaj z opcji “Support Zone” w PC Companion, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami. Wybierz opcję naprawy. Jak to nie zadziała, to wtedy zainstaluj odpowiednią wersję oprogramowania za pomocą flashtool.

Miałam to samo z tymtelefonem.

Oddałam doserwisu. Stwierdzono uszkodzenie baterii,która nie podlega gwarancjii. Muszę kupić sobie sama baterię :frowning:

MagdalenZ-bateria podlega gwarancji :slight_smile: ktoś Cię w konia zrobił w tym serwisie .:slight_smile:

Przepraszam ,zle napisałam. Poinforowano mni,że na baterię jest krótszy czas gwarancji

Rozwiązany, była jednak opcja naprawy telefonu, zamykam

skontaktowałem się z sony care czy jak to się nazywa i mi wyjaśniła co i jak.