Xperia Neo V vs. Galaxy Ace 2

Cześć,

zacznę od tego że nie wiem czy wybrałem opowiedni dział(nie było nic lepszego)

A moje pytanie jest takie:

Który telefon/smartfon jest waszym zdaniem lepszy i dlaczego

Samsung Galaxy Ace 2 czy Sony Ericson Xperia Neo V pytam ponieważ mam oferte zamiany z dopłatą 100zł, i miał bym Samsunga ale nie wiem czy mi się opłaca

PS. Dodam że SE używane już rok a Ace 2 od kwietnia tego roku

Bez żartów. Dział Giełda - Zamienię to nie miejsce na tego typu tematy, przenoszę. A na przyszłość proszę czytać opisy działów przed założeniem tematu.

O neo v mogę powiedzieć, że na ICS ma mało ramu, niby płynnie chodzi ale jeśli działa FB i GG w tle to szybkie uruchomienie aparatu-niemożliwe.

Jednak jeśli pozostaniesz na GB (super płynny) to multum aplikacji w tle i raczej nie będziesz narzekał na przycinki. Do Neo V dostajesz dużo modyfikacji telefonu. Romów jest sporo, najnowsze oparte o 4.2.2 (posiadałem jednak nie działa hdmi-wyłączone) działają bardzo sprawnie. Jeśli spodoba ci się ICS to radzę wgrać Ultimate HD (rom oparty na aplikacjach i wyglądzie xperii z). Galaxy wydaje mi się bardzo fajnym telefonem i chyba nawet generację wyżej od neo v, jednak ostatnie opinie o krótkim działaniu na baterii po najnowszej aktualizacji nie wróżą wiele dobrego. Gdybym miał taki wybór jak ty to brałbym Galaxy. Z powodu specyfikacji wygrywa, a wsparcie od developerów też ma spore. Design to sprawa osobista i tutaj prawdopodobnie żaden telefon mi się nie spodoba jak ten z naklejką SONY.

Pozdrawiam.

A ja ci polecam Ace 2, mam go 3 miesiące. Dwurdzeniowy procesor radzi sobie z grami takimi jak Real Racing 3, NFS Most Wanted. Telefon na androidzie 4.1.2 jest bardzo płynny, posiada 768MB RAM co pozwala na dobry multi-tasking. Ogólnie telefon warty uwagi. Zaletą jest też ekran PLS, ładne kolory.