Xperia T3 - Brak karty sim, mimo że jest ona w telefonie

Cześć, mam problem z telefonem XPERIA T3. W całości został on opisany w temacie, ale może jeszcze dopowiem :slight_smile:

 

Wczoraj korzystając z telefonu karta SIM działała w telefonie, wczytywało ją itd.

Gdy już zrobiłem co potrzeba zablokowałem telefon i odłożyłem go na półkę. Póżniej gdy chciałem znów skorzystać z telefonu zobaczyłem, że moja XPERIA nie wykrywa karty SIM, mianowicie napisane jest Brak karty SIM - Tylko połączenia alarmowe. Karty po zablokowaniu nie wyciągałem, nie przesuwałem, chroni ją przecież zaślepka i do tego mam etui. Nie wiem co się stało…

 

Moja karta w innych telefonach jest wyczytywana. Inne karty w moim telefonie też nie są wykrywane.

 

Zawuażyłem też, że jak wyciągnę kartę jest komunikat ‘Wyciągnięto kartę SIM, ponowne uruchamianie’, ale jak ją włożę to nic się nie dzieje…

 

Zrobiłem też przywracanie ustawień fabrycznych i nic!

 

 

Czy da się zaradzić temu z domu czy muszę odesłać telefon na gwarancję?

 

DZIĘKUJĘ Z GÓRY!

Skoro telefon ma problem z “odczytaniem” jakiejkolwiek karty SIM, to zapewne padł czytnik kart SIM. Polecam odesłać telefon na gwarancję; jak zaczniesz sam grzebać i nic nie zdziałasz, to potem będzie z tym problem.

Jak myślisz? Czy zrobią mi to bez płacenia im? :slight_smile:

Jeśli nie minął okres gwarancji i nic nie grzebałeś przy telefonie przez co mogliby Ci anulować gwarancję, to są duże szanse, że za darmo.