Xperia tipo jako pierwszy smartfon

Witam wszystkich

W Playu w mixie 24doladowania po 30zl jest telefon Sony Xperia Tipo za 199zl. Mam zamiar go wziąć. Będzie to mój pierwszy telefon typu smartfon. Czy to dobry wybór? Nie porzebuję nosić niewiadomo jak wypasionego telefonu w kiezeni. Byle wifi, gps mial, żeby można było w jakies gierki pograc i muzyki posłuchac. Są to moje wymagania. Co do gier, to nie chce nie wiadomo jakich wymagań, bo grać mogę na komputerze albo na konsoli. Dodam, że korzystałem z Samsung galaxy mini 2 i mi się dobrze go użytkowało, a z tego co czytałem sa to telefony bardzo podobne.

Dobry wybór? proszę o komentarze

Pozdrawiam

Nie polecam. Będziesz musiał ładować codziennie, jak większość Xperii.

Lepszym wyborem jest chociażby Samsung Galaxy Ace 2.

No ale to już jest cena. Ace 2 kosztuje trochę więcej, a ja mam max 200zl na tele na umowe

Rozumiem, że koniecznie w Play Mix?

Lepszy będzie Sony Xperia Live with Walkman lub Sony Ericsson Xperia Ray, lub Nokia E6, lub LG Optimus Black.

Nie sugeruj się ceną, bo wszystkie są lepsze od SE Tipo.

To są jakby produkty wirtualne. Nie wiadomo kiedy będą dostępne i czy wgl będą dostępne. Prawdopodobnie sony ericsonów już nie będzie tylko sony (tzn w salonach). Jeszcze jutro pochodzę po salonach w miastach, może coś się zachowało i może będzie

sunbeam96,

Mam wrażenie, że nie używałeś nigdy tej xperii. Miałem ten telefon przez około miesiąc i moje spostrzeżenia są takie:

-Android działa na prawdę bardzo płynnie.

-Bateria jeżeli nie bawisz się telefonem to potrafi wytrzymać 2 dni, ale przeważnie ładowanie codziennie, tak jak wszystkie nowe smartfony.

-Gry działają bardzo fajnie (grałem w GTA 3 i na prawdę gra działała dość płynnie, jedynie czasem lekkie spadki FPS’ów).

Reasumując za tą cenę to dobry wybór. Nie wiem, czy nawet nie wolałbym go od SGM2.

ctr , nie obchodzi mnie to czy korzystałeś z tej Xperii czy nie.

Jeśli można wziąć lepszy telefon to dlaczego nie?

Na papierze Tipo wygląda słabo.

Nie mówię, że nie masz racji, jednak to co na papierze nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością. A ja napisałem tylko, że ta xperia nie jest wcale taka zła, jak mówisz

ctr , kiedy ja nigdzie nie napisałem, że Xperia Tipo jest zła ;>

Napisałem jedynie, że w/w telefony są lepsze/bardziej opłacalne.