Xperia x10 . Aktualizacja oprogramowania

Witam .

Wpadłem na pomysł żeby podrasować telefon , czyli zmienić oprogramowanie na nowsze ( obecnie mam android 2.1) , a więc podłączyłem go do laptopa i uruchomiłem program PC Companion 2.1 . W górnej części tego o to programu pojawił się napis " jest dostępna aktualizacja oprogramowania na twój telefon " ( coś w tym rodzaju ) , a więc kliknąłem to i wyświetliły mi się instrukcje wgrywania Androida 3.0.1.G.0.75 . Nie wiem czy spróbować zaaktualizować xperie , bo się boje , że będzie gorszy android lub telefon się popsuje .

Może ktoś już aktualizował ?

Pomóżcie bo nie jestem pewien tego nowego androida…

3.0.1.G.0.75 = Android 2.3.3

Skoro to aktualizacja poprzez oficjalne oprogramowanie od Sony to wal śmiało nic nie sypnie. Co najwyżej zrób kopie zapasową w programie dla świętego spokoju oraz miej naładowaną baterię oraz to co się da synchronizuj z kontem google wtedy nie stracisz kontaktów itd.

Co do kwestii czy android będzie gorszy to między 2.1, a 2.3 nie ma wielkiej rewolucji jak z 2.1 a 4.0 :), ale jest bardzo wiele fajnych rozwiązań i możesz śmiało aktualizować bo jest lepszy :slight_smile:

tu masz wszystko

http://forum.android.com.pl/forum.php

W 2.3 jest możliwość przenoszenia częsci danych aplikacji na kartę SD, co w tak małych pamięciowo telefonach pomaga. Jest znaczna poprawa wydajności (2.1 już w porównaniu do 2.2 to był zamulator pospolity). Doszło kilkanaście takich detali na plus.

4.0 na słabszych Xperiach zasłynął z tego, że wszystko muliło;-)

Ok ,dzięki .

Spróbuje zaktualizować i gdy już to zrobię to napiszę , co i jak .

:smiley:

Dodane 05.03.2013 (Wt) 16:06

Zaktualizowałem i działa pięknie . Nie muli się . Dzięki za rady . Ten 2.3.3. jest całkiem fajny .

Pozdro. :smiley: :smiley: