Xperia x8 jak wgrać androida 2.3.7?

Witam, mam pytanie posiadam xperie x8 i chciałbym wgrać androida 2.3.7 ponieważ potrzebuje na telefonie np: messengera i nie wiem jak się za to zabrać,oglądałem poradnik tego użytkownika : 

https://www.youtube.com/watch?v=VONr7v4o1Bs

i niestety ale musiałem naprawiać telefon flashtoolem ponieważ nie chciał się uruchomić,

czy ktoś byłby tak dobry i DOKŁADNIE opisał i dał linki do tego jak wgrać andka.

Witam.

Cały temat + pliki do pobrania:

http://forum.android.com.pl/topic/32945-wideo-wgrywanie-androida-237-do-xperia-x8-root-xrecovery-gingerxperiagingerdx/

 

Jednak polecany jest ten sam film.

Ten sam link miałem tutaj wstawić, co kolega wyżej. Powinieneś sobie poradzić z instalacją Androida, bo jest to prosta sprawa. 

Bardzo dziękuje, zainstalowałem wersję 0.26 a najnowsza to 0.31b, moge jakość zaktualizować tego gingera? czy od nowa system zgrywać

Tak samo aktualizujesz, co instalujesz Androida. Czyli, podłączasz kablem do komputera telefon, włączasz program, ładujesz w programie plik Androida tego, którego chcesz zainstalować i instalujesz.

Czyli jeszcze ostatni raz, jeśli mam tą ginger to czy musze rotować telefon ? i jak już bym np. go zrootował to 1 co robię to znajduje ginger 0.31b z internetu w formie zip, usuwam z pamięci telefonu stary zip, x recovery zostawiam, po czym odłaczam telefon i klikam klawisz wsteczny i instaluje tego gingera tak jak zwykle w tym menu ? że musze sformatować etc? 

Nie ma potrzeby, abyś teraz rootował telefon. Na obecnej wersji Androida możesz śmiało zainstalować 0.31b, a ewentualnie już po samej aktualizacji do 0.31b, możesz śmiało rootować urządzenie. A żeby instalować Androida, to po prostu ściągasz plik z systemem Android 0.31b i instalujesz programem, lub też jeśli masz możliwość, to możesz też w paczce zip ściągnąć Androida, wrzucić na telefon, i z poziomu menu Androida możesz próbować instalować. Po takiej instalacji zaleca się zrobić format, żeby usunąć pozostałe pliki, po poprzedniej wersji Androida.