XULRunner błąd


(Badzio9) #1

Problem polega na tym, że po zainstalowaniu np firefoxa3 mogę z niego korzystać odrazu po zainstalowaniu. Jednak po ponownym uruchomieniu pc wyskakuje błąd:

XULRunner: Couldn't read application .ini

. Nie wiem jak się tego pozbyć. Próbowałem zainstalować tego XulRunnera ale nie wiem jak to zrobić dokładnie bo błąd cały czas jest. Również mam problemy tego samego typu z 7-zip'em oraz TuneUp Utilities oraz grą CS. Mogę je uruchomić odrazu po zainstalowaniu ale po ponownym uruchomieniu PC zmieniają się im ikony na takie białe z niebieską obramówką (dosowe?). Problemy zaczęły się gdy zainstalowałem avira antywir z aktywną heuterystyką, program tak namieszał w systemie, że nawet siebie wykrył jako wirusa i unieruchomił się. Jak można naprawić ten problem.


(Chillout) #2

Wrzuć logi:

HijackThis

ComboFix

viewtopic.php?f=16&t=253052

viewtopic.php?f=16&t=124529


(Badzio9) #3

combo:

http://www.wklej.org/id/6f14f4a6ec

hjt:

http://wklej.org/id/597f014177

Aha problem z XUL pojawia się tylko przy FF3, przy reszcie programów bez ikony pojawia się tylko klepsydra i program nie startuje:/


(huber2t) #4

W logach nic nie widzę


(Badzio9) #5

No dobra. A może ktoś wie, jak przeinstalować system bez utraty danych na pc? Coś w stylu postawienia systemu od nowa ale bez wgdywania znowu programów i plików potrzebnych do pracy? System XP.


(Cosik Ktosik) #6

Przywróć system do czasów sprzed awarii.

Po włączeniu komputera wciśnij klawisz F8, przed rozpoczęciem ładowania systemu. Następnie:

  • wybierz tryb awaryjny z wierszem polecenia.

  • wybierz system operacyjny, jeżeli Masz ich więcej.

  • Zaloguj się do systemu na konto z uprawnieniami administratora.

  • Wpisz c:\windows\system32\restore\rstrui.exe , gdzie na dysku C jest zainstalowany XP

A system można instalować w trybie naprawy. Zwyczajnie rozpoczynasz instalację, a gdy wyszuka zainstalowane systemy, wybierasz nie nowy, tylko napraw.