Xvidcore.dll not found

wyskakiwał mi taki komunikat, ale nadal mogę otwierać windows media player, bo chyba tego programy ten plik dotyczy?

W każdym razie ściągnąłem ten plik z sieci i wrzuciłem w folder z windows media player, restart i nadal to się pokazuje.

Czemu? Gdzie umieścić ten plik, żeby mi to okienko nie wyskakiwało?

windows 7 home premium english 64 bity

Jakie masz kodeki?

nie mam pojęcia, to mi się pojawiło, jak zacząłem instalować a potem wywalać programy, które sprawdzałem, …

Jednym słowem nie ściągałem żadnych kodeków do tej pory i nie chcę chyba ściągać, bo wszystko działało do tej pory

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f … l?xvidcore tutaj znajduje się ten plik pobierz go i wklej

jak napisałem w 1 poście ja ten plik mam - ściągnąłem go sobie i wkleiłem jw, ale nie wiem czy do dobrego folderu

rozpakuj do folderu system32

:slight_smile:

hehe, tak zrobiłem, inaczej nie pisałbym tego postu, wywalam windows media player…o ile się da i mam gdzieś zastanawianie się nad tematem, a Tobie dziękuję za dobre chęci.

ps

odpaliłem koncert robina wiliamsa na kmplayer…mało mnie nie wdusiło w kanapę, tam, gdzie poziom głosu w wmp był na max poziomie, to w kmpplayer jest zaledwie 50 % i to dopiero jest głos. Polecam ten program.

więc zastanów się czy to ty pisałeś

[-X

ale do folderu sys32 również wcześniej wrzuciłem, nie pisałem o tym, bo najpierw sprawdzam w googlach, potem działam, a jak to nie pomaga, to dopiero wrzucam post tutaj, żeby czegoś nie powielać lub nie zaśmiecać.

I nie ma powodu, żeby od razu uwypuklać kogoś na zasadzie ja jestem mądry, a ty głupi.

U mnie zadziałało =D> Dzięki Panowie!

Jeśli jest to system 64 bitowy, proponuję zainstalować kodeki dedykowane dla systemów 64 bitowych katalog system32, z niego korzysta 32 bitowy system