Yet Another Cleaner - niebezpieczny program w bazie DP

Społeczność Dobrych Programów to dla pana DanKara świnki doświadczalne (Podobnie było w przypadku tego narzędzia i chociaż wydaje się ono dosyć kontowersyjne postanowiłem dodać je do naszej bazy.) Czyli jak użytkownicy zaczną się skarżyć to skasujemy program i udamy, że nic się nie stało, ale tylko jak ludzie nie poprzestaną na pisaniu komentarzy pod programem, które oczywiście skasujemy.Może redakcja przy każdym programie niech poda nick osoby, która dodaje program np.Ten program dodał DanKar (wtedy będzie można taki “prezent” ominąć) już po programie Gregion 3.1 sprawdzałem opinie na innych stronach (bo coś czułem, że komentarze negatywne nie są za bardzo dopuszczane) teraz widzę, że moja taktyka była słuszna.Dziękuje Srebnobury za ten cały wątek może on komuś z redaktorów uświadomi pewne sprawy, lecz obawiam się, że za jakiś czas znowu otrzymamy cudowny i rewelacyjny program, który robi wszystko tylko nie to, co miał robić w opisie producenta.

Program został usunięty z bazy DP czy nie potrafię go znaleźć ?

 

Poczytaj pierwszą stronę jest tam wyjaśnione, że program został skasowany.

 

PS.A taki był dooobry Ameeeeerykańskiiii :mrgreen: :stuck_out_tongue: :wink:

Wątek zamykam bo robicie z niego śmietnik, został podlinkowany Redakcji, Sami zdecydują co z nim dalej…