Your computer is infected

Witam, kiedys juz mialem taki problem ale pomogl mi wtedy ComboFix. Nastepnie mialem doswiadczenia w Windows 7 a teraz znowu po formacie uzywam XPka.

Po jakims tygodniu po formacie wirus powrocil. Niebieska tapeta, zablokowane uruchamianie programów (dziala tylko IE i Firefox). Znowu uzylem combofixa lecz teraz sytuacj awyglada inaczej;/ Gdy CF skonczy swoja prace, komputer sie zrestaruje jest wszystko OK, ale tylko przez pewien czas ;/// Bo jezeli znowu komputer uruchomie od nowa to znowu wirus powraca i tak w kolko. Podaje logi z ostatniego uzywania CFixa. Nie znam sie na tym, prosze o wyrozumialosc ;p

Log z CF

http://wklej.org/id/136139/

Skrypty to się robi osobno dla każdego, a nie usuwa co popadnie. [-X

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Plik zapisz pod nazwą CFScript , najlepiej w tym samym folderze co Combofix.exe

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę Combofix.exe

Powinno się rozpocząć usuwanie.

_ Potem dajesz log z usuwania Combofix. _

wlasnie to zrobilem i oto log CFix:

http://wklej.org/id/136142/

dodam, ze znowu narazie jest dobrze - nie wiem jak bedzie po ponownym uruchomieniu kompa, wiec zaraz uruchomie go ponownie i powiem czy jest lepiej :wink:

Dodane 17.08.2009 (Pn) 12:59

tak jest, wszystko dziala tak jak nalezy. THX :wink:

Witam wszystkich, nie jestem rzadnym informatykiem, tylko zwykłym użytkownikiem komputera. Mam właśnie problem z wyskakującym okienkiem

'Your computer is infected

Windows has detected spyware infection!

It is recomended to use special antispyware tools to pervent data loss. Windows

will now download and install the most up-to-date antispyware for you.

Click here to protect your computer from spyware! ’

na pasku objawia sie to czerwonym kółkiem z białym krzyżykiem i cały czas wyskakuje ten komunikat i zaczyna coś ściągać “PC Antispyware 2010” wyłączam to bo nie wiem nawet co to jest.

W ogóle mój komputer strasznie ‘muli’ a komunikator GG włącza sie tylko wtedy kiedy pierwszy raz włączam komputer a potem już nie.

Proszę o pomoc bo nie wiem co mam z tym zrobić, i jak bym mogła prosić o wyrozumiałość i tłumaczenie mi wszystkich tych nie zrozumiałych terminów o których tu mówicie.

Dziękuję z góry i prosze o pomoc :slight_smile:

kargru , załóż swój własny wątek. faq.php#f20

ż adnym :slight_smile: