YouToube i lamanie regulaminu forum

Mój problem wygląda następująco napisałem post oto on (Oto jaki komunikat otrzymałem na YouTube (Niestety, ten materiał muzyczny wytwórni UMG jest niedostępny w Niemczech, ponieważ organizacja GEMA nie przyznała YouTube odpowiednich praw do publikowania muzyki.Przepraszamy za usterki.) jak obejść ten problem proxy jak i Tor nie dały rady.) który wylądował w koszu bo niby złamał regulamin punkt 1.2 Czy może mi ktoś wytłumaczyć od kiedy próba oglądnięcia teledysku na oficjalnym kanale artystki jest łamaniem punktu 1.2.Ta moderacja przypomina chińska lub ACTA - oni uznali to za nie odpowiednie,to my tak samo uznamy.Jak już tak moderacja wychodzi przed szereg to czekam aż posty typu “Jakim programem ściągnąć filmy z YouTube” lub “Jak ściągnąć filmy nadawane strumieniowo” też będą kasowane bo punkt 1.2 jest dowolnie interpretowany,jak się podoba moderacji.

Ps.A o tym że punkt 1.2 sam został złamany przez Adminów i Moderatorów to już nie wspomnę :wink: bo na forum w zatwierdzonym wątku były linki do stron z pirackimi grami (stron na forum z linkami było około 30-40) temat z tymi grami był dwa lata,więc mieli dużo czasu na sprawdzenie mi wystarczyło 15 minut,żeby nie ponieść konsekwencji prawnych wątek został skasowany.

Twój wątek, który wylądował w koszu (już sam temat podpada pod łamanie regulaminu):

obejscie-zabazpieczen-regionalnych-t476382.html

Co tu jest dla Ciebie niejasnego?

Cytat z regulaminu forum DP:

1.2. Zakazuje się rozpowszechniania piractwa w każdej formie, dotyczy to:

e) udzielania informacji, wskazówek lub sugestii, pozwalających na oszukiwanie firm i instytucji,

f) zakazuje się zadawania pytań o sposób pozyskania rzeczy, o których powyżej,

g) zakazuje się przywłaszczania/łamania praw autorskich.

Jak już napisałem punkt 1.2 jest dowolnie interpretowany,a z tobą cedar nie rozmawiam gdyż ciebie poznałem.

To Ty chcesz interpretować go tak jak Tobie wygodnie, uważam, że ten punkt jest bardzo klarowny i dobrze pasuje do Twojego “problemu”

PS. Poznałeś mnie? Jakoś nie pamiętam abyśmy się poznali. Rozmawiać nie musisz :wink:

Programy do ściągania filmów z YouTube czy program do nadawania strumieniowego lub program do nagrywania z strumienia mogą też być podciągnięte do punktu 1.2.Nawet głupie napisanie jak zagrać w grę darmową,przeznaczoną tylko dla amerykanów podlega pod punkt 1.2

Jak dla mnie, nie jest to łamanie praw autorskich.

http://www.dobreprogramy.pl/tfl/Ustawa- … 30010.html

Jeśli utwór został już rozpowszechniony przez twórcę (a więc np. wyemitowany w telewizji czy w radiu, sprzedany na płytach), to w zakresie “dozwolonego użytku osobistego” wolno z niego korzystać. Bez znaczenia, czy nagramy go z radia/telewizji, czy zakupimy na płycie, skopiujemy i sprzedamy oryginalny nośnik, czy pobierzemy go z Internetu.

Wszystko byłoby ok Kcp21 ale regulamin forum jest ponad prawem polskim,przynajmniej tak jest na tym forum.Ja chciałem tylko zobaczyć teledysk na Tubie nawet go nie ściągać i zapytałem jak to zrobić a dowiedziałem się że łamie regulamin.

To się zgadza. Poza tym pod “oszukiwanie firm/instytucji” można to podciągnąć, bo najwyraźniej twórca tego teledysku nie zgadza się na jego oglądanie na obszarze Niemiec.

Tylko najlepszy numer UWAGA ta wokalista chce być oglądana na terenie Niemiec bo to Niemka. :lol: Absurd goni absurd a w internecie teledysk można wyszukać.

Przyprowadź się blisko granicy, kup sobie polski pakiet na internet, złap polski sygnał i problem z głowy :smiley: Albo francuskiej granicy, duńskiej - wybór duży ;D