YouTube blokuje konto

Nie wiem do jakiego działu zapodać wątek więc wrzucam do sieci.
Od xxx czasu YouTube blokuje mi konto.
Powód: Złamanie zasad regulaminu posiadania konta i to wszystko.
Problem w tym że zablokowano mi konto które miałem od nowości i było puste.
Raz czy dwa wrzuciłem jedynie filmik dot. remontu ale po czasie skasowałem.
Nigdy nie komentowałem filmów itp. na YT więc nie wiem czym się naraziłem.
Nigdy nie miałem playlist, nie ładowałem filmów, muzy i nawet bannera na swoim kanale nie miałem.

czy powodem blokowania konta jest brak numeru telefonu???
Blokują mi każde następne konto jakie zakładam!
Pisałem do GOOGLE ale cisza. Nie wiem co mogę z tym zrobić i dlaczego tak się uwzięli!
Co ja im zrobiłem?

Widocznie naraziłeś się jednemu z pracowników YT którzy czytali twoje posty na forum.

1 polubienie

Na którym forum?

No to jak ma przebiegać weryfikacja konta ?? :slight_smile:

Trza iśc do Ukraińców po SIMKu !

Wygląda na powrót błędu YT. Zgłoś to tu:
https://productforums.google.com/forum/#!forum/YouTube

Jakiego błędu ?? Skoro nie jest podawany numer telefonu … :slight_smile:

Przecież napisałam: powrót błędu YT. Czytać nie umiemy? Hmm?
YouTube miał taki błąd kiedyś. Z resztą… wystarczy przeczytać kilka wątków na grupie.

No patrz…a Ja byłem “przekonany”, iż przy zakładaniu konta m.in. na YT trzeba obowiązkowo podawać numer telefonu, celem weryfikacji…

Przepraszam, czy ja cokolwiek wspominałam, o jakimś numerze telefonu?

Autor, autor tematu, przecież w sposób jasny poinformował w formie pytającej, iż przy zakładaniu kont nie podawał numeru telefonu, co jest w domyśle istotą tego “blokowania”… :slight_smile:

a tu odpowiedź

https://support.google.com/youtube/answer/171664?hl=pl

Po pół roku od zamknięcia może odblokują?

Masz stałe IP?

Przepraszam, co Ty bierzesz?
W którym ■■■■■ mać, miejscu autor cokolwiek napisał o, tym, że nie podał numeru tel???


Nie wiem do jakiego działu zapodać wątek więc wrzucam do sieci.
Od xxx czasu YouTube blokuje mi konto.
Powód: Złamanie zasad regulaminu posiadania konta i to wszystko.
Problem w tym że zablokowano mi konto które miałem od nowości i było puste.
Raz czy dwa wrzuciłem jedynie filmik dot. remontu ale po czasie skasowałem.
Nigdy nie komentowałem filmów itp. na YT więc nie wiem czym się naraziłem.
Nigdy nie miałem playlist, nie ładowałem filmów, muzy i nawet bannera na swoim kanale nie miałem.

czy powodem blokowania konta jest brak numeru telefonu???
Blokują mi każde następne konto jakie zakładam!
Pisałem do GOOGLE ale cisza. Nie wiem co mogę z tym zrobić i dlaczego tak się uwzięli!
Co ja im zrobiłem?

Autor ZAPYTAŁ jedynie CZY brak owego nr może być powodem blokady.
PYTANIE TO NIE JEST TWIERDZENIE!
Facet! Ogarnj się! Błagam!

Może teraz trzeba… Ja nie podawałam przy zakładaniu, lecz to było już jakiś czas temu. Do dziś niczego takiego nie chcą ode mnie :wink:
Tak jak napisałam wcześniej… YT miał podobny błąd, gdzie z automatu blokowało konta masie osób “jak leci”. Niby to naprawili i był spokój… Ale po przejrzeniu tematów na grupie widziałam, że znów są zgłoszenia o bezzasadnych blokadach kont.
Trzeba albo tam się dopisać do istniejącego wątku, albo założyć nowy i poczekać na odp od ludków z supportu. I tyle.

Nie jest wymagane podawanie numeru podczas rejestracji.

"Podanie numeru telefonu komórkowego na koncie to jeden z najprostszych i najpewniejszych sposobów jego zabezpieczenia. Telefon jest fizycznie w Twoich rękach, co upraszcza odzyskanie dostępu do konta, jeśli kiedykolwiek zapomnisz hasła. Pozwala również dokonać weryfikacji, gdy logujesz się z nietypowego miejsca.

To pole jest opcjonalne, ale stanowczo zalecamy jego wypełnienie, jeśli masz telefon komórkowy."

Możliwe że moderzy YT mają jakieś wąty co do twojego maila. Spróbuj założyć pod inny adres.

Zapodam im numer tel. z karty z modemu i zobaczymy czy odblokują.

Ale numer!!!
Mieliście rację!

Bez zapodania numeru telefonu nie da się utworzyć kanału na YT!!

Teraz wszystko działa i nigdzie nie ma już komunikatu że konto jest zablokowane!
Widocznie weryfikacja tylko mailem przestała obowiązywać.

Patrzyłam u siebie… Mam dalej przez maila, tyle, że nie googlowego. Może o to chodzi, że trzeba mieć u innego dostawcy pocztę służącą do odzysku konta?

Nie mam bladego pojęcia. Na zablokowanym koncie wpisałem numer telefonu i zweryfikowałem konto.
Zostało odblokowane natychmiast po wpisaniu kodu wer. z SMSa. Maila nie zmieniałem.

Dziwne… ale dobrze, że działa :wink: