YouTube - Brak powiadomień

Zdjęcie dla potwierdzenia image
czemu nie chce łapać tych filmów a te lajki;odpowiedzi widzi. Nie chce zakładać nowego konta, ale chyba nie mam wyboru :thinking:

Może na dwa okna porównaj ustawienia profilów YouTube.

Może przypadkiem zamiast ukryć to kogoś powiadomienia zablokowałeś.

1 polubienie

Ok.

W sumie też nie mam teraz patrzę i jest film z około 9 rano a ja miałem powiadomienie tylko o live z godziny 10.

1 polubienie

Coś się chyba psuje w YouTube, ale dziwne, bo na tym nowym koncie dostałem powiadomienie o subskrypcji :

Raczej nie. Ale i tak powinienem dostawać od kilku innych kanałów od których widzę, że film został przesłany 7 minut temu, a nie klikałem tam nic na pewno.

Właśnie dostałem serduszko pod komentarzem i dostałem powiadomienie… o co chodzi.

Skoro dostałeś powiadomienie tylko o live to może to nie moja wina? Fajnie by było jakbyś dał znać gdy dostaniesz powiadomienie o jakimś filmie.

Dostałem powiadomienie na nowym koncie o filmie, tam paru osobą dałem dzwonek którzy mi wpadli do głowy i są aktywni
image

To co teraz mogę zrobić? Ustawienia są takie same.Jakiś kontakt z google czy coś w tym stylu?

Tak jak mówię, na nowym koncie normalnie dostaje powiadomienia a tu nie.

Podsumowując- YouTube wysyła powiadomienia o wszystkim tylko nie o przesłanych filmach, pomimo tego, że mam zaznaczony dzwoneczek na danym kanale. Na drugim koncie wszystko działa perfekcyjnie, dostaje powiadomienia o wszystkim. Teraz problem tkwi w tym, że nie wiem co teraz mogę z tym zrobić. Nakieruje mnie ktoś na support gdzie im napisać, bo to chyba jest pierwszy taki przypadek… konta nie chcę zmieniać, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie mi się chciało przenosić tych subskrypcji i jest wiele innych powodów… To kończąc pomoże mi ktoś jakiś support lub wy może wiecie? Próbowałem nawet z Firefoxa, microsoft edge i nic to nie dało, problem nadal występuje za to na tym nowym koncie wszystko śmiga na innych przeglądarkach. POMOCY!

1 polubienie

Wiesz co ja teraz patrzę i nagle mam 9 powiadomień z wczoraj - jakieś opóźnienie wielkie, może tobie też nagle kilka wskoczy. Mam nadzieje, że już nie będzie u mnie takich opóźnień i u Ciebie się ustabilizuje na głównym koncie.

1 polubienie

Jeżeli nikt się nie obrazi to spytam na forum YouTube na pewno jakąś pomoc otrzymam.
Ps Powiadomień jeszcze nie dostałem.

Już rozwiązane, fakt powiadomienia przyszły z opóźnieniem. Dziękuję za pomoc!

Znowu nie dostaje powiadomień- tak jak za tamtym razem, ale to jest chyba wina po stronie YouTube.