YouTube - Brak powiadomień

Hej

Nie dostaję powiadomień na YouTube. Coś grzebałem w ustawieniach powiadomień, ale mogłem coś tam odznaczyć/zepsuć, pomoże ktoś a raczej wyśle prawidłowe ustawienia?

  • Ja mam pierwsze ustawienie na wyłączone.
  • Drugie mam z ustawieniami kanałów (opcja np. dzwoneczka i wygodniejsze znalezienie komu wyłączyć)
  • Resztę na włączonych
Powiadomienia a aplikacji android (kliknij aby rozwinąć)


Jak potrzebujesz jakiś ustawień konta Google / YouTube to spróbuje to przejrzeć na komputerze.

1 polubienie

Nie dopisałem- Mi chodzi o ustawienia na komputerze.

1 polubienie

Pewnie najważniejsze jest pole “Aktywność na innych kanałach” i zaznaczenie dla niego/nich dzwoneczka o wszystkich powiadomieniach.

Chyba coś tu nie gra-

Dzwoneczki też mam zaznaczone D: to o co może chodzić?Na telefonie też nie dostaje powiadomień (to samo konto)

Niestety nie wiem, gdzieś indziej może przestawiałeś?

Dodałem sobie na konto kilka aktywnych osób i zobaczę czy na dzwoneczku będę mieć powiadomienia o filmach (nie wiem czy będą powiadomienia z społeczności - ta tablica na krótkie wiadomości).

Spójrz na oba screeny twój przedstawia na samym początku Powiadomienia na pulpicie i tam komputer jest opcja włącz a u mnie - powiadomienia na pulpicie chrome i mam wyłącz.
Może kliknąć w to i pomoże?

1 polubienie

Możesz spróbować, ja na co dzień nie używam Chrome i jak aktywowałem push to nawet nie wskoczyła ikona Firefox - jedynie pytanie z przeglądarki o zgodę na powiadomienia push.

1 polubienie

Spróbuje

Dodam, że dostawałem powiadomienia o lajkach pod moimi komentarzami; jak ktoś odpowie na mój komentarz.

Ja mam tylko jeden komentarz a like dawno dostałem.

Jedynie nie sprawdzałem czy nie dostałem pierwiastka maggi do komentarza.

Napisz proszę jak dostaniesz powiadomienie o filmie- inne powiadomienia dostaje, tylko nie te o filmach :joy:.

1 polubienie

OK.  

1 polubienie

Dziękuje

No to mam:

obraz

A powiadomienia push nie było bo pewnie za późno włączyłem przeglądarkę.

1 polubienie

Mi nadal nie wyświetla. Mimo dzwoneczka na wielu kanałach.

Ale polubienia moich komentarzy nadal dostaje.

Jest coś ewidentnie nie tak w ustawieniach-Tworzyłem nowe konto na incognito i podarowałem sobie subskrypcję z tego co powiadomienia nie wyskakują i dostałem ją w powiadomieniach, zrobiłem tak samo w drugą stronę z nowego konta dałem subskrypcję na to główne i nie dostałem powiadomienia… da się jakoś przywrócić ustawienia domyślne YouTube?

Przywróciłem nawet powiadomienia domyślne przeglądarki i nic nie dało. Jakieś sugestie?