YouTube bufforuje tylko 15 sekund (na innych kompach OK)

Witam,

Mam taki problem, wróciłem na wakacje do domu i nie mogę nic obejrzeć na YouTube. Buforuje mi się tylko 15s później trzeba czekać ok 1min (czasami dłużej, lub więcej się już w ogóle nie ładuje) by kolejne 15s odtwarzał. Jedynie czasami da się oglądać płynnie na 144p (ale to i tak rzadko).

Problem leży gdzieś w moim kompie bo na dwóch innych, które cały czas są w domu działa jak należy. Szybkość łącza to 10mb z Dialogu nigdy nie było problemów.

2868053550.png

Mam najnowszego Flasha (wczoraj aktualizowałem), dziś skanowałem i czysto, próbowałem przejść na HTML5 (niestety gdy klikam w baner następuje niekończące się ładowanie), wszelkie przyśpieszenie flasha mam włączone, próbowałem FF bez dodatków, ale problem nie leży w przeglądarce bo na IE tak samo nie hula.

Wywaliłem cookies i jakoś się nie zmieniło co prawda poleciało raz całość płynnie, jednak za drugim razem już się zacięło po 20s a kolejnym załadowało się całe ale obraz zatrzymał się na ok 20sekundach :wink:

Jak szukam po necie to nigdy nie ma odpowiedzi na moje pytania, bo ludziom albo tylko na przeglądarce jednej nie działa albo mają coś nie tak z netem (ale nie mają go z Dialogu).

Jakieś propozycje rozwiązania?

cleaner + ccenhancer

w skrócie wywal wszystko co jest zwiazane z przegladarką.

przegląarkę jak i flasha masz najnowszego?

przeskanuj kompa MBAM. zainstaluj może cfospeeda zobacz jak to bedzie wyglądać.

Zrobione wszystko co kazałeś :wink: choć dość często czyszczę kompa z różnego świństwa ale zrobiłem jeszcze raz dla pewności.

Tu nie chodzi o przeglądarke tu chodzi o coś z kompem. Ogólnie problem leży na lini mój komp - youtbue. komentarze mi się nie wyświetlają (ciągle się ładują), nie mogę wrzucić nic na youtube a jak wrzucę z innego kompa to nie mogę nawet zedytować opisu itp bo wszystko się ładuje i nie przestaje. jak już wspomniałem nawet na HTML5 nie mogę przejść bo po kliknięciu ciągle się youtube ładuje… x\

Dodane 03.08.2013 (So) 20:20

ktoś jakieś rady ma? Wygląda jakby jakiś skrypt czy cokolwiek nie działała na Youtube ani komentarza nie mogę dać czy przeczytać, ani wgrać filmu oglądać tak jak wspomniałem nie da rady… x\ coś się schrzaniło i nie mam pojęcia co. Po prostu Youtube mi się popsuł wszystko inne działa poprawnie! x\

Tak z ciekawości zobacz jak wyglądają pingi z youtube.com [173.194.70.93]. Zobacz jak jest w trybie awaryjnym z obsługą sieci czy też tak się tnie. Miałem podobny problem z youtubem, ale mi się nie wgrywały randomowe filmiki i po jakimś czasie problem zniknął- czyściłem też rożnymi programikami typu cccleaner jednak nie pamiętam czy to dało pożądany efekt. Jeżeli masz wifi to zobacz czy nie masz jakiegoś nieproszonego gościa w sieci.