YouTube - czy da radę wyszukiwać filmiki przesłane tylko w wybranych latach?

Dobry wieczór :). Mam pytanie dotyczące wyszukiwania filmów na YouTube. Kiedy przy wyszukiwaniu klikniemy “Filtry”, to pojawią się najróżniejsze opcje. Jednakże brakuje tam opcji wyszukania starych filmów. Można szukać po dacie przesłania, ale sortują się one wyłącznie od najnowszego, nawet tych które zostały dodane parę minut temu.

A jednak.

Możesz przeszukać YT wg daty przesłania, czyli klikasz w filtry, sortuj według daty przesłania np filmiki morricone z 2010 roku

http://prntscr.com/6ha7no

 

Trzeba się naklikać kolejnych stron, żeby dojść do odpowiedniego roku, ale starych filmów już jest mało…

Podaj nazwę filmu z YT, jeśli to nie tajemnica.

A, właśnie zauważyłem, że niewiele stron muszę poklikać. Oczywiście wpisałem jedną nazwę znajdującą się w tytule filmiku. Posortowałem według daty przesłania i gdzieś na 41 stronie skończyły się wyniki wyszukiwania i znalazło kilka czy kilkanaście bardzo starych, z 7 lat.

A Ja myślałem, że to będzie znajdywać doszczętnie wszystkie filmiki i one wszystkie będą posortowane od najnowszych. I wtedy musiałbym klikać po hmmm, no może 1000 stron, hehe. Jednakże widzę, że to wyszukiwanie jest bardzo zawężone i już po 40 stronie kończyło szukać.

 

Kurcze, gdybym to sprawdził wcześniej, to założenie tematu byłoby zbędne. Dzięki bardzo Bogdan :smiley: