YouTube - dwa różne odtwarzacze

(cyngiel 1) #1

Na Chrome mam "normalny " widok odtwarzacza a na Firefoxie pasek postępu jest na samym dole strony.
Z czym to jest związane?

(lordjahu) #2

Pokaż screenem.

(cyngiel 1) #3

Firefox

Chrome

(lordjahu) #4

Jaka wersja FF ?

(krystian3w) #5

Może kolejne testy A/B.

(cyngiel 1) #6

Chrome najnowszy a Firefox (stara wersja 56.0), więc możliwe, ze to jest przyczyną…jednak wobec tego, spodziewałbym się tego nowego w nowszej wersji przeglądarki Chrome, a tu jest w sumie odwrotnie, na starej taki niby nowszy widok…albo, to po prostu jakaś niekompatybilność już starszej wersji Firefoxa to powoduje.

(maxiixi) #7

Firefox 69 jest OK :

(cyngiel 1) #8

Dzięki za info, wobec tego to stara wersja Firefoxa coś “miesza”.

(Bogdan_G) #9

Etam. Mam FF55 i jest pasek postępu prawidłowy. Mam firefoxa 65 i też OK. Mam firefoxa 70.0b5 i też jest dobrze. Palemoon jest na starym firefoxie i też nie mam błędów.
Po prostu u Ciebie coś się skopało.

(krystian3w) #10
about:profiles

Zrób nowy profil firefox i tam zobacz czy się buguje.

Nie buguje to tryb awaryjny firefox ze starym profilem: https://support.mozilla.org/pl/kb/Tryb%20awaryjny
Jak w awaryjnym zbugowany to wyczyść cookies/cache dla youtube.com?

(cyngiel 1) #11

Nic nie pomaga na to.
Żeby było jeszcze śmieszniej, to na Chrome mam taką samą sytuację w mini odtwarzaczu…czyli, tak jakby Firefox odtwarzał mi na wszystkich pozycjach wersję mini odtwarzacza.

(roobal) #12

Może jakiś dodatek Ci to zmienia? Ja zawsze miałem normalnie.

(cyngiel 1) #13

Doszedłem, tak robił mi filtr Polskie Filtry Wewnętrzne w uBlock Origin.
Dziwne.

(krystian3w) #14

Dziwne że uBO ci ruszył w trybie awaryjnym Firefox (nie ten spod F8) i magicznie przekopiował na świeży profil Firefox z już jakąś zmodyfikowaną konfiguracją.

Lub olałeś test z trybem awaryjnym i profilem?

(krystian3w) #15

Takie coś ma lista wewnętrzna w filtrach pod YouTube:

!& yt, player, ulepszenie
www.youtube.com##.html5-video-player:not(.ytp-fullscreen) .ytp-progress-bar-container:style(position: relative!important; top: 32px!important;)
www.youtube.com##.html5-video-player:not(.ytp-fullscreen) .ytp-chrome-controls:style(position: relative!important; top: -12px!important;)
www.youtube.com##.html5-video-player.ytp-fullscreen .ytp-progress-bar-container:style(position: relative!important; top: 32px!important;)
www.youtube.com##.html5-video-player.ytp-fullscreen .ytp-chrome-controls:style(position: relative!important; top: -30px!important;)

Jak lista ci się podoba a te 4 ulepszenia nie to musisz sobie dodawać:

!& yt, player, ulepszenie
www.youtube.com#@#.html5-video-player:not(.ytp-fullscreen) .ytp-progress-bar-container:style(position: relative!important; top: 32px!important;)
www.youtube.com#@#.html5-video-player:not(.ytp-fullscreen) .ytp-chrome-controls:style(position: relative!important; top: -12px!important;)
www.youtube.com#@#.html5-video-player.ytp-fullscreen .ytp-progress-bar-container:style(position: relative!important; top: 32px!important;)
www.youtube.com#@#.html5-video-player.ytp-fullscreen .ytp-chrome-controls:style(position: relative!important; top: -30px!important;)
(cyngiel 1) #16

Czyli jednak miesza w wyglądzie You Tube.
Wywaliłem całkiem ten filtr.