Youtube - dźwięk niezgrywający się z obrazem

No więc wygląda to w ten sposób

Gdy chce obejrzeć filmik na youtube w jakości hd (720p) na pełnym ekranie obraz nie zgrywa się z dźwiękiem.

Po naciśnięciu pauzy przy filmiku dźwięk się zatrzymuje a obraz jeszcze przez około 0,5 do 2 sek jest w ruchu, aż dogodni dźwięk.

Kilka miesięcy temu miałem takie same problemy lecz wtedy eliminowało je usunięcie cookies.

Próbowałem już oglądać w innych przeglądarkach (mozilla, opera, ie), czyściłem przeglądarki program CCleaner ale i to nie pomogło.

Programy działające w tle (te dużo żrące procka) są na ogół powyłączane , oprócz przeglądarki.

A no i flash player jest zaaktualizowany do najnowszej wersji.

Korzystam z przeglądarki google chrome

Internet 8 mb/s

Witam jaka prędkość łącza? komputer sprawdzony pod względem wirusów?.Jeśli pod względem infekcji jest wszystko ok i łącze w miarę wydajne to można spróbować odinstalować flash gdyż google chrome ma wbudowanego flasha poczyścić wszystko ccleaner i odkurzaczem.Można również skorzystać z opcji odhaczenia przyspieszania sprzętowego czyli gdy leci film na YT prawy przycisk myszki ustawienia flash playera wyskoczy okienko z napisem włącz przyspieszanie sprzętowe i zrobić tak by tego “ptaszka tam nie było” jak sie nie da to na pełnym ekranie:)