YouTube historia

Witam zauważyłem że od kilku dni moja historia z YouTube w aplikacji ma telefonie lub w przeglądarce na komputerze pokazuje tylko filmy z kilku dni dokładnie 47 jak obejrzę coś nowego to znika ostatni na liście, kiedy wchodzę w konto google i historia YouTube to jest pełna historia.

Google w ostatnim czasie coś kombinuje z serwisem. Dlatego to działa jak działa.

No, dokładnie. Komentarze też szwamkują.

Wejdź na swoje konto Google


Potem rozwiń Historia w YT

Sprawdź w opcji automatycznego usuwania

Wybierz Nie usuwaj aktywności automatycznie i kliknij Dalej.
Teoretycznie nic nie powinno znikać bez twojej zgody.

Mu nie znika tylko 48 i starsze da się oglądać tylko z poziomu innej domeny.

w konto google i historia YouTube to jest pełna historia

Mam tak ustawione


Nic nie zmieniałem nagle historia przestała się pokazywać,dodam jeszcze że na TV i mi boxie w aplikacji YouTube i SmartTubeNext jest pełna historia.

Uporządkuj to.
Na aplikacjach YT, oprócz aplikacji w telefonie, jest wszystko w porządku?
Problem wynika jedynie gdy używasz przeglądarki?
Na każdej ten problem występuje?
P.S. Chciałem byś w koncie pewne ustawienia w opcjach historii „zresetował”, czyli zmienił na inne i ponownie powrócił do poprzednich (automatyczne usuwanie oraz wstrzymanie).
To nieraz pomaga gdy sa problemy z kontem.
Ale skoro na innych aplikacjach jest OK to to nie problem konta.
Aplikacje na smartfonie przeinstaluj i sprawdź.
Na przeglądarce wyłącz wszystkie dodatki a jeśli posiada wbudowaną blokadę, również i sprawdź.

Mu, to krowa na pastwisku ryczy, zaś ty naucz się wreszcie że w języku polskim występuję „przecinek”.
Uświadom również sobie że wstawianie „emoi” z gębą kretyna, pod postem kogoś kto prosi o pomoc, nie przystoi.

Wszystkie te czynności wykonałem zanim tu napisałem wylogowalem się też z konta google i ponownie zalogowałem, historia znika z aplikacji w telefonie i przeglądarki sprawdzałem chrome i edge natomiast działa na aplikacji w tv nie próbowałem tylko wylogowania z tv bo tam dzika a boję się że jak się wyloguj to historia nie wróci.

Nie wiem jak sprawdzałeś na przeglądarkach. Sprawdź ponownie w Edge.
Wejdź w Ustawienia.
Znajdź opcję Zresetuj ustawienia, zrób to. Nie tracisz haseł, histori itp. Spróbuj ponownie.