YouTube i Nokia 5530 XpressMusic

Witam

Czy przy użyciu wbudowanej w telefon Nokia 5530 XpressMusic przeglądarki internetowej można oglądać filmy zamieszczone w serwisie YouTube? Jeśli tak to czy inne animacje Flash wyświetlane są na tym telefonie poprawnie? Czy istnieje jakaś mobilna wersja Firefoxa która można zainstalować na tym telefonie?

Hm… firefox? Poszukaj może Skyfire. Na mojej niedotykowenj N81 działa + YouTube przez WiFi.

Skyfire ma bazę na firefoksie i windows xp xD

OK, dzięki za informację. Z tego co wiem 5530 XM jest na Symbianie z FlashLite więc może da radę. Mimo wszystko fajnie będzie jeśli jakiś użytkownik tego telefonu ostatecznie rozwieje moje wątpliwości.

posiadam nokie 5530 i z domowym wifi youtube oraz strony typu wrzuta.pl , pornhub, czyta bez problemu :))

I ta odpowiedź mnie satysfakcjonuje :slight_smile: Dziękuję obu forowiczom za odpowiedzi :slight_smile:


13.11.2009

No i okazuje się że youtube ba tym telefonie nie działa, mimo że ma specjalną aplikację do oglądania tego serwisu. Po kliknięciu filmu pojawia się napis “Wewnętrzny błąd systemu”. Wrzuta ładuje stronę i odtwarzacz, ale po kliknięciu Play na odtwarzaczu niczego nie słychać i plik z muzyką się nie ładuje.

aby oglądać filmy z youtube na noki 5530 wystarczy zainstalować aplikacje ze strony m.youtube.com/app i wszystko pięknie działa

Tak też zrobiłem i teraz w nowej oddzielnej aplikacji wszystko działa. Szkoda tylko że Nokia wydała nową wersję oprogramowania na 5530XM i domyślna aplikacja YouTube nadal nie działa. Ale bardziej irytujące jest to że odtwarzacz MP3nie pozwala na odtwarzanie MP3 wg katalogów tylko skanuje całą pamięć i dopiero wtedy w gąszczu plików trzeba szukać właściwych i tworzyć z nich listy odtwarzania. Szczególnie że na liście wszystkich plików znajdują się również dźwięki z zainstalowanych gier :confused: Ale to już oddzielny problem.

Buahahaha. Istnieje, ale to niewypał. Zainstaluj Opera Mobile lub chociażby OperaMini. Jeśli masz dobrze skonfigurowane połączenie to nie powinno być problemu :wink:

Mam Operę Mobile 10 ale niestety nie wspiera Flasha. Dlatego najczęściej korzystam z systemowej przeglądarki.

1.Menu==>Aplikacje==>RealPlayer==>Opcje==>Ustawienia==>Strumieniow.==>Sieć i tam zmieniamy “Punkt dostępu w użyciu” na nasza sieć domową:)

2.Menu==>Aplikacje==>RealPlayer==>Opcje==>Ustawienia==>Strumieniow.==>Proxy===>Użyj proxy\NIE

Na pocztek przeczytaj ten temat :smiley:

http://forum.5800.pl/index.php/topic,4673.msg28800.html#msg28800

a potem tu http://forum.5800.pl/index.php/topic,3571.0.html :smiley: