Youtube i "Pokaż więcej odpowiedzi"?

Youtube i “Pokaż więcej odpowiedzi”, gdy odpowiedzi jest więcej jak 10 na jakiś komentarz. Wprowadzili to kilka tygodni temu, a wkurza mnie to strasznie.
Jest jakiś sposób, jakieś ustawienie, że można ten debilizm wyłączyć?

Gdyby to jeszcze rozwijało odpowiedzi w dół, no ok, ale to po kliknięciu przewija stronę w górę i za każdym razem trzeba szukać miejsca, gdzie się wcześniej było.

Przeczyść może ciasteczka dla domeny YouTube i najwyżej ponownie włącz tryb ciemny / stary YouTube?

A co dla aplikacji w Windows 10 Mobile to dziwne, że działa?

Nie dopisałem, ale chodzi o normalny jutub, PC i przeglądarkę, na wszystkich to mam.

Jak włączyć “stary Youtube”?

https://cable.ayra.ch/tampermonkey/view.php?script=youtube_old_design.user.js

jest też dodatek co robi tyle samo: https://github.com/thisdotvoid/youtube-classic-extension

Mały OT:
Tak swoją drogą, to wątek założyłem godzinę temu, a w wynikach wyszukiwania google mam:

Nie chcę tego załatwiać dodatkami, miałem nadzieję, że jest jakiś prosty sposób w ustawieniach.

Po zmianie useragenta na IE11 funkcja działa jak powinna, nie bardzo wiem tylko z czego to wynika. Sam YT wygląd też ma zupełnie inny. Muszę pokombinować… :wink:

Ręcznie wcisnąć cookie w przeglądarkę - można konsolą developera?

np. z taką wartością:

PREF=f1=50000000&f6=8&f5=30

Niby to “f6=8” najważniejsze.

A na tej stronie nie masz przywrócenia klasycznego wyglądu YT?
https://www.youtube.com/testtube
Kiedyś było, jak i ludek w wynikach wyszukiwania. Po kliknięciu w ludka można było przełączyć na stary wygląd i jeszcze podać powód.

To już dawno nie działa, ale…
No więc posprawdzałem zachowanie Youtube na innych przeglądarkach, (Slimjet, Google Chrome, EDGE, IE11 i Firefox) u siebie i na dwóch innych komputerach, też na kilku przeglądarkach.

Wnioski:
W SlimJecie, jak i w Google Chrome, tak u mnie jak i na innych komputerach, kliknięcie w “Pokaż więcej odpowiedzi” zawsze przewija do ostatniego komentarza w wątku (czyli bez sensu), za to na innych przeglądarkach, choćby na EDGE, IE11 czy Firefox wszystko działa tak, jak powinno, czyli komentarze rozwijają się w dół, a strona samoczynnie się nie przewija.
Czyli to problem “chromowatych”…

Taki pech. Jakoś starszy wygląd YT zachowałem.
Żeby było śmiesznie, to komentarze pod filmem, gdy jest ich setki, to pokazuje się 19 i jest przycisk ‘pokaż więcej’.
Slimjet ten starszy.
Jadu dalej z koksem.
Klikam i znowu ładuje się nastopnych 19 komentarzy. Znowu klikam w ‘pokaż więcej’ i znowu następne 19 komentarzy.
Pogięło ich.

Krupa. Mam basilisk FF55 i aktualny dla YT. Wszystkie inne mam na tyle stare, że jest tylko classic youtube.
Fakt, nic nie umiem zrobić, żeby wyłączyć to sukcesywne ładowanie wyników i komentarzy.

Słuchaj, to jest jeszcze bardziej porąbane… i w sumie zupełnie nie wiem czemu tak jest: Wszystko (to) pięknie działa, jak jest się wylogowanym (zamiennie: w trybie incognito). Komentarze ładują się dynamicznie same (jak kiedyś), w odpowiedziach wyświetlane są zawsze wszystkie, lecz wystarczy się zalogować i już mamy ograniczenie w ilości samych komentarzy i odpowiedzi do nich. Bez kliku się nie da.

Innymi słowy:

Komentarzy bez liku nie ma bez kliku. :wink:
(jak jest się zalogowanym)

Kombinowałem daremnie z useragentem pod starszą wersję przeglądarki i nico. Jedyny szpas, to mieć spolszczonego palemoona 28.1. Starsze wtyczki firefoxa działają. Chodzi stream i wsio.

al=pl&f5=30030&f6=8 

Ktoś mi takie coś znalazł jak zrobić bez dodatków i łatwiej niż poleceniem konsolowym.