Youtube i "Pokaż więcej odpowiedzi"?

(Radek68) #1

Youtube i “Pokaż więcej odpowiedzi”, gdy odpowiedzi jest więcej jak 10 na jakiś komentarz. Wprowadzili to kilka tygodni temu, a wkurza mnie to strasznie.
Jest jakiś sposób, jakieś ustawienie, że można ten debilizm wyłączyć?

Gdyby to jeszcze rozwijało odpowiedzi w dół, no ok, ale to po kliknięciu przewija stronę w górę i za każdym razem trzeba szukać miejsca, gdzie się wcześniej było.

(krystian3w) #2

Przeczyść może ciasteczka dla domeny YouTube i najwyżej ponownie włącz tryb ciemny / stary YouTube?

A co dla aplikacji w Windows 10 Mobile to dziwne, że działa?

(Radek68) #3

Nie dopisałem, ale chodzi o normalny jutub, PC i przeglądarkę, na wszystkich to mam.

Jak włączyć “stary Youtube”?

(krystian3w) #4

https://cable.ayra.ch/tampermonkey/view.php?script=youtube_old_design.user.js

jest też dodatek co robi tyle samo: https://github.com/thisdotvoid/youtube-classic-extension

(Radek68) #5

Mały OT:
Tak swoją drogą, to wątek założyłem godzinę temu, a w wynikach wyszukiwania google mam:

(Radek68) #6

Nie chcę tego załatwiać dodatkami, miałem nadzieję, że jest jakiś prosty sposób w ustawieniach.

Po zmianie useragenta na IE11 funkcja działa jak powinna, nie bardzo wiem tylko z czego to wynika. Sam YT wygląd też ma zupełnie inny. Muszę pokombinować… :wink:

(krystian3w) #7

Ręcznie wcisnąć cookie w przeglądarkę - można konsolą developera?

np. z taką wartością:

PREF=f1=50000000&f6=8&f5=30

Niby to “f6=8” najważniejsze.

(Bogdan_G) #8

A na tej stronie nie masz przywrócenia klasycznego wyglądu YT?
https://www.youtube.com/testtube
Kiedyś było, jak i ludek w wynikach wyszukiwania. Po kliknięciu w ludka można było przełączyć na stary wygląd i jeszcze podać powód.

(Radek68) #9

To już dawno nie działa, ale…
No więc posprawdzałem zachowanie Youtube na innych przeglądarkach, (Slimjet, Google Chrome, EDGE, IE11 i Firefox) u siebie i na dwóch innych komputerach, też na kilku przeglądarkach.

Wnioski:
W SlimJecie, jak i w Google Chrome, tak u mnie jak i na innych komputerach, kliknięcie w “Pokaż więcej odpowiedzi” zawsze przewija do ostatniego komentarza w wątku (czyli bez sensu), za to na innych przeglądarkach, choćby na EDGE, IE11 czy Firefox wszystko działa tak, jak powinno, czyli komentarze rozwijają się w dół, a strona samoczynnie się nie przewija.
Czyli to problem “chromowatych”…

(Bogdan_G) #10

Taki pech. Jakoś starszy wygląd YT zachowałem.
Żeby było śmiesznie, to komentarze pod filmem, gdy jest ich setki, to pokazuje się 19 i jest przycisk ‘pokaż więcej’.
Slimjet ten starszy.
Jadu dalej z koksem.
Klikam i znowu ładuje się nastopnych 19 komentarzy. Znowu klikam w ‘pokaż więcej’ i znowu następne 19 komentarzy.
Pogięło ich.

Krupa. Mam basilisk FF55 i aktualny dla YT. Wszystkie inne mam na tyle stare, że jest tylko classic youtube.
Fakt, nic nie umiem zrobić, żeby wyłączyć to sukcesywne ładowanie wyników i komentarzy.

(Radek68) #11

Słuchaj, to jest jeszcze bardziej porąbane… i w sumie zupełnie nie wiem czemu tak jest: Wszystko (to) pięknie działa, jak jest się wylogowanym (zamiennie: w trybie incognito). Komentarze ładują się dynamicznie same (jak kiedyś), w odpowiedziach wyświetlane są zawsze wszystkie, lecz wystarczy się zalogować i już mamy ograniczenie w ilości samych komentarzy i odpowiedzi do nich. Bez kliku się nie da.

Innymi słowy:

Komentarzy bez liku nie ma bez kliku. :wink:
(jak jest się zalogowanym)

(Bogdan_G) #12

Kombinowałem daremnie z useragentem pod starszą wersję przeglądarki i nico. Jedyny szpas, to mieć spolszczonego palemoona 28.1. Starsze wtyczki firefoxa działają. Chodzi stream i wsio.