Youtube i większy ekran odtwarzacza

W jaki sposób zwiększyć małe okno odtwarzacza na dowolny rozmiar, jaki chce? Do rzeczy. Gdzieś widziałem sposób, dzięki któremu odtwarzając wideo na YT, od razu “standardowo” mam duże okno, po wcześniejszym wybraniu rozmiaru. Ktoś zna sposób na to?

Było takie coś na starym wyglądzie yt. Na obecnym nie działa, a inne to lipa. Chyba nie chcesz oglądać czarnego ekranu z dźwiękiem w tle ?.

Nie rozumiem, czemu nie chce Ci się kilkać ręcznie w duży ekran. Pomyśl racjonalnie, że takie rozwiązanie jest lepsze, bo ile masz filmów na yt w średniej jakości, a ile w HD. Lubisz pikseloze ?, podziwiam. 240p na pełnym ekranie bez możliwości zmienienia wielkości… Dodatkowo powiem Ci, że te dodatki idealnie śledzą Twoje ruchy na youtube i google. Przykładowo później otworzysz wiadomość na gmailu i będziesz bardzo zdziwiony jak reklama którą czytasz wie o Tobie to, czego Ty jeszcze nie wiesz. Myślę, że taki dodatek nie jest warty detektywa na plecach.

Według mnie ten drugi rozmiar odtwarzacza jest odpowiedni. Znajdź jakiegoś ‘przyciemniacza’ podczas oglądania, żeby w oczy nie raziło i sam dostosowuj wielkość do jakości oglądanego materiału i żyj w świadomości, że nie masz detektywa na plecach…Pozdro

Dzięki. Ściemniacza używam pod Opere. Fajna sprawa. Wracając do mojego pytania. Rozumiem, że to nie ma sensu kąbinować z powiększaczem ekranu, więc to sobie daruję.