YouTube kids brak subskrybowania kanałów

Witam,
Syn (8lat) chce zasubskrybować kanał “Wojan Games” Żeby to zrobić musi się zalogować. po zalogowaniu otwiera mu się YouTube kids. Nie może wejść na normalnego youtuba. W serwisie wyszukuje wspomniany kanał i nie ma opcji subskrybcji. inne kanały może subskrybować. czy ktoś możne mi pomóc jak to subskrybować w Youtube kids ? Albo jak włączyć normalnego Youtuba?

od 1 stycznia jest nowa polityka yt, że jeśli kanał został oznaczy, przez twórcę, jako nie przeznaczony dla “kids” to nie będzie mógł go zasubskrybować

Albo jak włączyć normalnego Youtuba?

jak dorośnie to będzie miał normalnego yt

Tak zwane C.O.P.P.A uderza we wszystkich. A dlaczego? Bo są też specjalne kanały dedykowane dla wszystkich (z kreskówkami czy kartonami, jak zwał tak zwał) i Google je oznacza jako dla dzieci i nikt nie może nawet skomentować. I według mnie to już koniec YouTube. Ale ile on jeszcze pożyje w takim stanie?

1 polubienie

W jakim? Parafrazując Wykop, “YT to strona ze śmiesznymi filmikami”. Co może pójść nie tak?

Oberwały bądź dopiero oberwą na tym np. marki Mattel, Hasbro, itp. Nawet nie wiem czy tam już czasem też nie są wyłączone komentarze przez Google. Muszę to sprawdzić. Co bądź te przykładowe marki maja fanów w różnym wieku i nie tylko dzieci. Więc te C.O.P.P.A to tylko gwóźdź do trumny YouTube, bo i wielu się z tym nie zgadza. Ale…

Pytanie, czy YT to faktycznie miejsce dla dzieci i czy YT ma interes, żeby je przyciągać do swojej platformy? Oni dobrze wiedzą jacy reklamodawcy najlepiej płacą, a z dzieciakami przed ekranami jest pewnie więcej problemów prawnych niż korzyści.

1 polubienie

A no to zmień mu konto na takie jakby miał 16 lat i youtube normalnego