Youtube na telefonie? Jak z tym jest?

Witam, w plusie jest promocja ze youtube jest bez kosztów transmisji danych. Moje pytanie jest takie promocja ta jest przydzielona na kartę sim czy na telefon ? czy jak włożę do telefonu którego wziołem w mixe (Samsun Avila) z ta promocja i włożę do niego inną kartę sim to będę już płacił za koszty transmisji ? czy promocja jest przydzielona do telefonu i nie ważne jaka będzie karta sim i tak youtube będzie za darmo ?

Promocja działa tylko i wyłącznie na kartach sim z sieci plus, telefon niema z tym nic wspólnego. :slight_smile:

aha. czyli nawet jak włożę inna kartę plusa, nie ta co dostałem jak zawierałem umowę w mixie to będę musiał płacić ?

Jak masz inną kartę z Plusa to Youtube będzie darmowy. Promocja jest w Plusie. Nieważne jaka karta, byleby to była Plus.

Aha. czyli rozumiem ze jak włożę zwykła kartę sim to nie będę mi pobierać kasy ? albo jak kartę z abonamentem nie bedze żadnych kosztów dodatkowych ? czy jeszcze jakiś portal oprócz youtube jest darmowy ?

Tutaj znajdziesz wszystko co potrzebujesz na ten temat :slight_smile:

http://plus.pl/oferta_indywidualna/plus … w/youtube/

Tak portal wap.plus.pl. Poza tym możesz wykupić pakiet internetowy 25 MB za 5zł lub 100 MB za 10zł

To zdanie mi się podoba. Zapamiętam je na długo :smiley:

A wracając do tematu, liczy się karta SIM a nie telefon.

Dodam tylko że ta reklama z Avillą i YouTube to troszkę bajka.

Jak wiadomo ze specyfikacji telefonu: http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/store … 1000002058

Avilla nie posiada HSDPA a do płynnego oglądania filmu, czyli szybkiego buforowania wymagany jest szybki internet którego Avilla ze swoim EDGE zapewnić nam nie może.

Chyba że ktoś lubi czekać, wtedy kliknie pauzę i spokojnie poczeka aż się film zbuforuje.

PatrykPucek , bzdura. Nawet na EDGE odtwarza płynnie filmiki, ponieważ są słabszej jakości niż te na PC.

PS

Te zdanie mi nie wyszło hihi

Posiadam Nokię N79 i z moich doświadczeń z mobilnym YouTube wynikało że na EDGE film co jakoś czas się zatrzymywał i buforował, przy HSDPA już nie było takiego problemu. Podobnie było gdy oglądałem mecze siatkówki na wap.plus.pl, przez EDGE rwało niemiłosiernie, a na HSDPA już można było spokojnie oglądać.

Zależy od telefonu i siły sygnału. U mnie na EDGE nie przerywa. Ale wiadomo, że HSDPA jest lepsze