YouTube nie ładuje filmów, nie ładują się niektóre strony

Jaki antywirus mi polecicie co nie obciąża kompa? No i oczywiście żebym mógł jakoś normalnie po necie surfować bo nie chce nałapać wirusów.

Skoro używasz Windows’a 10 to nie instaluj żadnych antywirusów firm trzecich, lecz uruchom/ skonfiguruj systemowy Windows Defender i będzie OK.

1 polubienie

Okej :wink: ogarnąłem ten 360 total seciurity ,więc kilka dni jeszcze z nim zostanę ,jak mi się spodoba to przy nim zostanę. Na ten moment dziękuje wam wszystkim.Pozdrawiam

No już zmieniłem na tego AVG ,pobrałem do tego AVG PC tunelUp ,no i dałem żeby się niechciane programy nie uruchamiały z systemem ,dodałem te programy które chcę żeby były jako “ignorowane” i się nie uruchamiają ,więc co mogę zrobić żeby się uruchamiały?

Cofnij w avg pc tuneup ich wyłączenie jak się da, najwyżej się ręcznie na nowo doda do autostartu

    (czy to do folderu autostart / do rejestru / zadaniem z harmonogramu zadań co ma startować przy logowaniu / uruchamianiu komputera)

lub w ich opcjach to na chwile wyłączyć, zapisać i zaznaczyć na nowo, zapisać (polecane by było usunięcie avg pc tuneup - może w tle znów wyłączyć program lub przy kolejnej optymalizacji).

1 polubienie