YouTube nie ładuje filmów, nie ładują się niektóre strony

Cześć
Mam problem YouTube nie odtwarza mi w ogóle filmów.Wiecznie ładuje film.Proszę o pomoc ,nie wiem co mam podać ,ale korzystam z CyberGhost ,ale nawet jak mam go wyłączonego to problem występuje.
Edit1. Może to ważny szczegół ,ale na telefonie mogę normalnie oglądać! Przy użyciu WiFi oczywiście.
Edti2. Mam problem z niektórymi stronami a mianowicie “Ta witryna jest nieosiągalna” mam ,a na telefonie to samo ,normalnie strona działa.

Jeśli przeglądarka to Firefox, zamknij ją i uruchom z wciśniętym klawiszem SHIFT. Przeglądarka spyta czy uruchomić bez dodatków, więc się zgódź i sprawdź czy strony działają poprawnie. W chrome chyba tryb incognito uruchamia przeglądarkę bez dodatków więc zrób to i sprawdź. Jeśli wszystko zadziała dobrze, to wiesz gdzie szukać przyczyny.

1 polubienie

Przeglądarka to chrome ,tak samo mam z microsoft edge filmów nie ładuje. W incognito nic ,czyściłem wszystko ciasteczka itd. ,resetowałem nic ,teraz przeinstaluje chrome ,próbowałem odinstalować jave Revo i zainstalować nową ,nic nie dało. Pomocy!
Edti1. Przeinstalowałem i nadal problem jest. Masz jeszcze jakieś pomysły?
Edit2. Na drugim komputerze działa YouTube normalnie. To już wiemy ,że jest coś prawdopodobnie nie okej na komputerze ,pytanie co teraz?
EDIT3 (WAŻNE) Hmmm pobrałem firefox’a z ciekawości i YouTube odtwarza filmy,tak samo jest ze stronami któte nie działały zaczęly działać… no i co teraz? Ja chcę żeby to działało na Google Chrome?
Edit4. Ufff YouTube zaczęło działać na chrome :slight_smile: ,lecz nadal niektóre strony nie działają no i co teraz?
Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia
Serwer (LINK STRONY) wysłał nieprawidłową odpowiedź.

Data w systemie poprawna?
Jakieś wtyczki w przeglądarce?
Przeskanuj kompa ADWCleaner.
Czyżby CyberGhost robił problemy? VPNy są zwykle wolne.

1 polubienie

Nie wiem co do tego ma data ,ale ja nie ogarniam ,więc trzymaj.

Wtyczki w przeglądarce : Adblock Plus.

Skanuje codziennie ADWCleaner. A problem jest już od dłuższego czasu.

Bez włączonego CyberGhost’a problem nadal występuje.

Strony https mogą być blokowane przez przeglądarkę, jeśli data w systemie nie jest poprawna - wynika to z błędnego określania ważności certyfikatów SSL.

Zobacz w ustawieniach Chrome, czy masz ustawione jakieś proxy. W razie problemów odinstaluj CyberGhost.

1 polubienie

Dobra jednak Bitdefender to blokował. Pozbyłem się go ,teraz rozważąm nad zmianą antywirusa.Może być 360 total seciurity? Avasty czy inne żrące zasoby nie chcę ,zbyt gierki obciążało.

AVG, Avira. Przy czym obecnie każdy antywirus zamula kompa. Najlepiej, jak by miał możliwość wyłączenia aktywnej ochrony na czas grania lub tryb gry.
Jak nie klikasz w co popadnie na podejrzanych stronach i nie uruchamiasz cracków niewiadomego pochodzenia, to możesz zrezygnować z antiwirusa - szczególnie na Windows 10.

1 polubienie

Nawet śmiechłem :laughing::star_struck:

Jak masz oryginalne gry i nie klikasz co popadnie, to można poważnie rozważyć rezygnacje z antywirusa lub przynajmniej jego aktywnej ochrony i skanować pliki na żądanie.

No to gratuluję :laughing:, pewnie antywirus też :smiley:

Piratom tutaj nie pomagamy

Jeśli crack działa to też można narobić sobie syfu.


Poza tym wiara w uczciwość złodzieja (crackera) jest doprawdy urocza :smiley:

No to trudno :confused: znajdę sobie forum gdzie mnie docenią:)
Fakt faktem piractwo to nie najlepsze rozwiązanie Ale gwarantuję,że mam dużo gier i programów legalnie nabytych ,więc nie trzeba atakować od razu :wink:

Starzy crackerzy byli uczciwi. Problemem są nowe pokolenia, którym tylko kradzież danych, wyłudzenia przez szyfrowanie dysków i bitcoin w głowie. Czyżbym błędnie oszacował twój staż z kompami?

Tak gdzieś mniej więcej od czasu upowszechnienia się internetu :wink:

Docenią? Znaczy jak?

Fakt jest taki - piractwo to przestępstwo i nikt nie chce brać w tym udziału to raz, dwa systemy spiracone to często zagadka. Nikt nie ma 100% pewności czy aby twórca czegoś nie zmajstrował i przez to robią się problemy lub jego “ulepszenie” nie zakłóca działania systemu jak i aplikacji.

1 polubienie

Hej

360 total seciurity instaluje mi jakieś niepotrzebne programy typu opera itd. co mogę z tym zrobić?

Odinstaluj 360 total seciurity.

I nie używaj asystentów / menadżerów pobierania oferowanych przez strony www z plikami / programami (nie mam na myśli zewnętrznego akceleratora pobierania np. IDM / IDA, by uniknąć tego wbudowanego w przeglądarkę), może z niego klikając “dalej” masz nieproszoną Operę.