Youtube - obraz jest opóźniony w stosunku do dźwięku

Witam, nie bardzo wiedziałem gdzie takie pytanie zadac ale chyba wybrałem najbliższy dział temu pytaniu. Otóż mam problem z oglądaniem filmów na youtube, film się ładuje i wszystko jest ok oprócz tego, że oglądam film (obraz) z opóźnieniem w stosunku do dźwieku do jakiś 2 sek (z każdą sekundą filmu, dźwiek coraz bardziej różni się z dźwiękiem jaki powinien byc w danej scenie) a potem lekko się ścina i obraz znów wraca do swojej pozycji tak że dźwięk pasuje. Ale nie na długo bo zaraz znów dzieje się to samo i tak aż do końca filmiku. Ktoś wie co można z tym zrobic??

pozdrawiam

edyttka: dodam jeszcze, że nie przy wszystkich filmikach tak się dzieje i zaczeło się to jakiś 1-2 temu.

Hm … najnowsza przeglądarka i najnowszy FLV Player i musi Ci wszystko śmigać. Trochę za mało info podałeś, żeby Ci jakoś dokładniej pomóc.

Co ma FLV Player do odtwarzania filmów na YT przez przeglądarkę?

Jaki masz sprzęt, tj. jaki procesor, ile pamięci RAM? Jaką masz wersję Flasha, jaki system operacyjny?

Pozdrawiam!

Ech, czasami napiszę coś bez sensu. Ja wpisuję do FLV Playera link do filmu i puszczam w nim, jak mam jakieś problemy z czymkolwiek, a co sedna tematu:

  1. Testnij: speedtest.net i pingtest.net.

  2. Spróbuj załadować film do końca i pościć z cache.

i daj info co Ci wyszło.

Już pisze:

System Win XP Home Edition

karta Rodeon 9200 (128MB)

AMD Sempron 2400+

1.67 GHz, 768 MB RAM

wersja javy to: ActiveX: 11.2.202.235

wtyczki: 11.2.202.235

Przy tym sprzęcie będzie się dławić i cudów nie oczekuj, do niedawna działałem na pentium 4 2.6GHz 1.5GB ram i również radeonie 9200 128MB i były takie same efekty. Stare komputerki mają problem z flashem, być może troszkę by pomogło dołożenie pamięci RAM, i zmiana grafiki na trochę lepszą (jeśli zamierzasz coś w ogóle inwestować w ten komputer, ale nie opłaca się), czas zacząć zbierać na coś nowego.

Mam dokładnie ten sam problem , jakiś czas było dobrze a teraz znowu… U mnie w dodatku funkcje (np pauza , play) są bardzo opóźnione a jeśli zaczynają działać to wszystkie na raz… Nie wiedziałam że to zależy od parametrów komputera, myślałam że tylko wtyczka albo wersja javy może mieć wpływ ewentualnie.

@igrek

Przesadzasz ja na celeronie 550 M 2 GHz, 2GB Ram i integrze intela odtwarzam pliki w HD 720 na YT (płynnie!) i procesor nie nie pracuje nawet na 100 % mocy. obciążenie waha się w granicach 60-70 % i to przy 3 zakładkach w firefoxie. Dla niedowiarków http://i47.tinypic.com/1zpl9q1.jpg

No cóż, dziękuję za odpowiedzi. Już od dawna pracuję nad tym, aby zdobyc nowego kompa ale niestety dopiero co szkołe skończyłem wiec w najbliższym czasie muszę sobie jakoś z tym radzic :confused:

Dziekuję