YouTube, odpowiedź na komentarz... nie działa poprawnie

Gdy ktoś na Youtube komentuje czyjąć wypowiedź, wciska “Odpowiedz/Reply” pod konkretną wypowiedzią, pisze w nowym okienki treść i wciska “Odpowiedz”.
I jego odpowiedź pojawia się w “gałęzi” POD komentarzem na który odpowiadał.
Dodatkowo na początku jego odpowiedzi pojawia się ‘nagłówek’ typu @jakiśUzytkownik podświetlony na niebiesko, wyraźnie pokazujący do kogo adresowana jest nasza odpowiedź.

Tzn. wydaje mi się, że tak jest na podstawie tego co widzę u innych, bo jak sam postępuje wg opisanej procedury to moja odpowiedź wcale nie ląduje tuż pod odpowiedzią na którą odpowiadam…tylko ląduje na końcu listy odpowiedzi dla komentarza…“nadrzędnego” w ‘drzewie’?
Dodatkowo w treści nie pojawia się ten ‘przedrostek’ z @.

Potem dostaję powiadomienie e-mail, że jakiś człowiek nie rozumie dlaczego piszę z jakąś tam sprawą do niego, skoro on się ze mną np. zgadza…a potem sprawdzam, że moja odpowiedź nie pojawiła się tam gdzie powinna tylko właśnie pojawiła się jako odpowiedź do tego o poziom wyżej w hierarchii "drzewa :expressionless:

Tylko ja tak mam???

Mam dokładnie tak samo. Dlatego ja zawsze sama wpisuję: @nick_usera, na którego wypowiedź odpowiadam. Wydaje mi się, że samoczynnie to się pojawia tylko wtedy, gdy odpowiadasz jako pierwszy na ten główny komentarz, a nie na komentarz do komentarza. Aczkolwiek nie jestem pewna, jak to działa… W każdym razie też mnie to wkurza :stuck_out_tongue:

Ja nawet jeśli sam wpiszę @nick_użytkownika to i tak nie wyświetla mi potem komentarza w miejscu w którym powinien :confused:

Ale kombinujecie.
A zasada jaka tam obecnie obowiązuje jest taka, że odpowiedzi na główny komentarz nie są oznaczane nickiem, natomiast te w odpowiedzi do komentarza komentującego czyjąś wypowiedź (czyli tak jakby na drugim poziomie) są. Ale nie ma żadnej segregacji, wszystkie są w głównym wątku danego komentarza, w kolejności dodania.

1 polubienie

Może pomoże:

al=pl&f5=30030&f6=8

Ale mi się jeszcze nigdy nie pojawił @nick, nie ważne czy pisałem odpowiedź pod głównym komentarzem, czy pod którymś ‘podrzędnym’.

I chodzi o te powiadomienia e-mailowe. Czy to normalne, że gdy piszę odpowiedź do komentarza będącego ‘podrzędnym’ powiadomienie e-mailowe dostaje ten z głównego (nadrzędnego) komentarza?

No to nie wiem dlaczego, mi się pojawia:

Natomiast o powiadomieniach na maila nic nie napiszę, bo nie korzystam z tego - i tak mam zbyt dużo maili… :wink:

1 polubienie