YouTube padło? 😮

Witam, mam problem ponieważ po powrocie do domu z roboty, do obiadku chciałem sobie odpalić coś do oglądania a tu dupa bo są same szare kwadraty ( jako filmy ) i można powiedzieć, że to tyle… Zrobiłem reset pc nadal to samo,odpaliłem operę ( tak to korzystam z chrome ) i niby jest ok ale loguje sie do yt przez gmaila i nagle ten sam problem, a wiec sprawdzam czy na chromie tak samo i jest tak. Jak nie jestem zalogowany na mojego gmaila to działa a jak tylko sie zaloguje to od razu same szare okna. A tak to wygląda

@Edit, tak to np wszystko inne na yt działa " historia,biblioteka itp" lecz sama strona główna nie działa ;o

u mnie dziala

To się ciesz xd

A nie masz czasem czegoś z kontem, jeżeli ci działa kiedy nie zalogowany?

Nie Ty pierwszy ani ostatni ma taki problem. Gdy nie pomaga wyczyszczenie cache, to trzeba przeczekać.

No dobra ale skoro ja mogę odtwarzać i oglądać, tylko problem tkwi w stronie głównej że się nie odpala tylko te szare okienka

Takie szare okienka widziałem w starszych przeglądarkach podczas kombinowania z user agentem.

Ale to tak nagle sie stało, rano jeszcze przed robotą oglądałem yt do kawki wróciłem z roboty włączam yt a tu takie coś jak wyżej na zdj

@Edit Wyczyszczenie cache nawet w „zaawansowane” nic nie dało ;/

Jaka przeglądarka? Patrzyłeś też w innych czy jest to samo?

a mozesz przeczytać jeszcze raz co wyzej pisze? :x

Za mało. Sprawdziłeś operę i chrome tylko. A na firefox czy Microsoft Edge jest to samo?

Możliwe, żeby opera i chrome robiły takie coś razem? To i to na silniku chromium. A w MS Edge Chromium nie mam tak.

tak samo niestety…

Uruchom chrome, czy operę w trybie safe mode bez rozszerzeń. Zaloguj się na YT. I co się stanie?

Bez zmian ja mam 1 rozszerzenie uBlocka

U mnie jedno rozszerzenie ublock origin ma ponad 180 tys aktywnego blokowania w listach filtrów. Same YT ma zablokowane u mnie

Jestem zalogowany w google na głównej, do wszystkich usług google i mam 3 konta gmail. Zachowuję ciasteczka google i YT, Ostatnio dawno nie musiałem logować się na YT.

Pierwsze, tobym sprawdzał zoom YT 0d 80 do 120. Drugie wyłączałbym akcelerację sprzętową. Trzecie, to sprawdziłbym, czy jakaś ochrona nie uwzięła się na jakiś javascript. Kolejno - sprawdziłbym błędy w konsoli przeglądarki.

Czyścimy wszelkie dane domeny google.com i youtube.com
Aktualizujemy listy w uBo / filtry w AdGuard.

I może się naprawi…

Coś tam się z YT kiepści. Komentarze wskazują, ze sporo osób ma problem.

Polskie z dzisiaj są 2, jak ktoś agresywnie blokuje pre-roll ads to może psuć homepage, poodobnie jak ktoś dalej walczy z pop-upami:

  • rodo (lepiej akceptować)
  • zalogowani mają się lepiej (lepiej się zalogować lub regularnie zamykać).

U mnie działa. INEA światłowód symetryczny 600Mb/s.