Youtube sie zatrzymuje

Witam.Od dłuższego czasu mam taki problem z youtube, że zatrzymuje mi filmy.Na chrome tak się dzieje i na nowej operze next.Najlepiej działa na zwykłej operze 12.Próbowałem już wyłączać akcelerację sprzętową.To nie wina buforu, słabego neta.Wyłączałem też pep flash player w chrome ale też nic nie pomaga.Nie wiem co robić.Chrome i opera next mają ten sam silnik,zwykła opera jest inna i działa dobrze.Gdzie tu problem ? Reinstall flasha też nie pomógł.

Masz internet z orange?

Film się nie chce zbuforować czy zacina?

Tak jak pisałem net mam dobry, kablówkę 8mb.Film się ładuję do przodu i nagle staje.To nie wina neta.

To może być wiele przyczyn. Winna może być grafika, mało pamięci wirtualnej, tryb chroniony na stronie YouTube, tryb chroniony flash playera, no i włączony ten nieszczęsny html5. Miałem podobnie. Zmniejszyłem rozdzielczość, sprawdziłem przyspieszenie sprzętowe, zwiększyłem pamięć wirtualną, na YT tryb bezpieczny wyłączyłem i we flashu, posprzątałem po google chrome frame, chodziło o html5, po którym właśnie popsuło się oglądanie video, nie tylko na YT.

Używam JetClean. Na bezpiecznych ustawieniach producenta, czyści nawet RAM. Trzeba tylko w ustawieniach kliknąć lista ignoruj, potem na ciasteczka i wszystkie z prawej rubryki przenieść do lewej. Zauważalnie przyśpiesza system i YouTube.

http://www.dobreprogramy.pl/JetClean,Pr … 30357.html

Próbowałem z html5 kiedyś ale wróciłem na normalny styl.Zrobiłem Jetcelanem ale nic nie pomogło.