Youtube-słychać głos nie ma obrazu,skype zdeformowane litery


(Natrixowa) #1

Od pewnego czasu ma problem z odtwarzaniem filmików na youtube słysze sam głos nie widze filmiku sam czarny ekran, i wogole cos nie tak z grafika. Na skype wszystko dobrze z glosem ale nie tam z grafika jakies zdeformowane napisy i wogle.Używam Google Chrome, ale w innych przegladarkach jest to samo raczej nie ma nic z grafiką bo fimy mi idą ładnie.. Załączam zdjecia mam nadzieje, ze chociaz troche cos widac.

screeny youtube:

http://www.fotoszok.pl/show.php/363561_ ... 6.jpg.html

http://www.fotoszok.pl/show.php/363562_ ... 8.jpg.html

http://www.fotoszok.pl/show.php/363565_ ... 1.jpg.html

screeny skype:

http://www.fotoszok.pl/show.php/363566_ ... 9.jpg.html

http://www.fotoszok.pl/show.php/363568_ ... 0.jpg.html


(Heyapi) #2

Spróbuj najpierw odinstalować Flash Player'a http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/current/uninstall_flash_player.exe i potem go ponownie zainstalować http://www.adobe.com/pl/products/flashplayer/


(Natrixowa) #3

juz wiele razy tak robilam i dalej nic jak chce zainstalowac jeszcze raz to pisze: Twoja przeglądarka Google Chrome posiada wbudowaną wtyczkę Adobe® Flash® Player. Po udostępnieniu nowej wersji Flash Player, Google Chrome automatycznie się zaktualizuje.

Więcej informacji o ulepszonym wsparciu Flash Player w przeglądarce Chrome, w tym informacje dla programistów, znajdziesz na tej stronie TechNote.


#4

natalia123 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif