Youtube sypie mi się pod Google Chrome

Witam. Zaktualizowałem Chrome’a do wersji 21 i od tego momentu sypie mi się strona Youtube :-x Glównie przy oglądaniu filmików. Coś dzieje się z przyciskami pod odtwarzaczem, przy najechaniu na te przyciski pojawiają się te dymki z podpowiedziami i tutaj mam takie artefakty: http://imageshack.us/photo/my-images/641/artefakty.jpg. Może to wydawać się mało uciążliwe, ale zdarzyło się, że czarny kolor przysłonił mi cały interfejs Youtuba oprócz playera.

Podobnego zjawiska nie zauważam na innych niegooglowych przeglądarkach. Co to może być?

PS. Wyłączyłem nawet działanie AdBlocka w całej domenie Youtube.com i nic to nie daje. Żadnych rozszerzeń oprócz WOT nie instalowałem.

(Vista x64, Chrome 21)

Rozwiązanie problemu:

otwórz w Chrome nową kartę, wpisz: chrome://plugins następnie z prawej strony kliknij +Szczegóły. Wyłącz wtyczkę ShockwaveFlash wersja 11.3.31.222

Zrestartuj przeglądarkę.

Błąd powodowany jest w większości na systemach, na których ustawienie dźwięku to 5.1 lub 7.1.

Chociaż na mojej Viście nie korzystam z takiego ustawienia to muszę przyznać, że Twoja rada okazała się skuteczna. Nie zauważam już czarnych krzaczków.

Wielkie dzięki grandmaniek2010 :slight_smile:

Nie chcę być niemiły, ale… wypchaj się z takimi radami. Twoje uprzedzenia do Chrome’a mnie nie interesują.

adrian2 , proponuję na przyszłość być jednak miłym dla innych użytkowników!