YouTube TV - reklamy blokują start wideo

Witam od kilku dni mam problem. Wchodzę na tv w YouTube wybieram film i tu zaczynają sie schody. Jest ciemny ekran a na dole informacjie o reklamie ile pozostaje do końca niestety nic się nie dzieje i tak w każdym filmie. Próbowałem juz wielu rzeczy resetowania konta. Instalacjai na nowo YouTube i nic nie pomaga


Każdy kanał YT tak ma? Mój też?
Dawid Ćwikła - YouTube

Marketing poziom ekspert :wink:

Sprawdź po aktywacji jakiegoś VPN na routerze/TV.

Opcjonalnie hotspot z telefonu.

Jak w obu wypadkach ruszy to konfiguracja routera lub operator coś ładuje za długo (lub też blokuje np. FP w projekcie CERT do blokady malware/phishingu).

I na koniec „wiele rzeczy” nic nam nie mówi co testowałeś a co pokonałeś np. z słabej znajomości angielskiego.

Tak każdy

Robiłem hotspot z telefonu jest tak samo.

Resetowalem swój kanał na YouTube na tv. Odinstalowalem i na nowo zainstalowałem YouTube. Aktualizowalem oprogramowanie na tv. Próbowałem hotspota z różnych telefonów. Robiłem twardy reset tv.

Najdziwniejsze jest to że to jest problem z YouTube bo na przykład Internet na telewizorze jest testowałem szybkość jest zadowalająca sprawdzałem inne aplikacje które mam zainstalowane i normalnie działa problem jest tylko z YouTube

Być może trzeba będzie zmienić aplikację na tę co poleca domker: GitHub - yuliskov/SmartTubeNext: Ad free app for watching tube videos on Android TV boxes

Gorzej jak jesteś w grupie niewspieranych (zły system lub za stary Android).

Spróbuję zainstalować. Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz nie wiem czy to jest ważne. Do tej pory nie było żadnego problemu z YouTube. N natomiast zwiększyłem szybkość internetu i dołożyłem jeszcze jeden telewizor na mieszkania. Na jednym jest kablówka na drugim Multiroom natomiast ten na którym nie ma YouTube działa na zasadzie WiFi. On jest dla córki. Przez kilka dni działał i nagle pojawił się ten problem

I jeszcze jedno włączam YouTube i są podglądy tych filmików to jak przesuwam to normalnie filmy z głosem w miniaturce się pojawiają natomiast gdy klikam w dany film to już wtedy blokuje się na reklamach

Jak kablówka mocno wysyca łącze to problem z reklamami być prawdopodobny - tylko co by wtedy blokowało na hostpsocie (operator co nauczył się od Amerykanów jak limitować tethering?), no chyba że masz dużo poniżej by na internecie mobilnym oglądać reklamy w 480p do Full HD.