Youtube w hd

Witam,

moze taki temat już był ale że myślę że słaby komputer na to żeby odtwarzać filmy na yt w hd jest troszeczkę przesadzony :slight_smile:

mam semprona 18.ghz 1gbram radek 9600 (niedlugo hd3450 :D)i filmy w hd mi sie tna a mojemu kumplowi który ma podobny komp a mu dobrze filmy w hd chodzą. miał ktoś taki problem?

prosze o pomoc :slight_smile: z góry dzięki :slight_smile:

Takie filmy dużo zajmują i pierw się muszą zbuforować (wczytać, ściągnąć) to jest ten półprzeźroczysty pasek i jak już się trochę do przodu przed tym właściwym to powinno dobrze chodzić.

Zresztą zbuforować musi się każdy film, a szybkość jest zależna od wielkości pliku i szybkości łącza.

Wiem że musi się załadować i tak robie :slight_smile: aha mam neo 512kb/s

A z jakiej przeglądarki korzystasz i czy na każdej się tną?

Niepotrzebne programy działające w tle i typu p2p wyłączyłeś?

A i wyczyść cookies i cache przeglądarki.

mam firefoxa sprawdzałem jeszcze w IE i to samo :frowning: wyczyściłem cookies i cache i to samo ściągłem jakiegoś flasha ze strony adobe i to samo :frowning:

Dla filmów YouTube HD absolutnym minimum do płynnego oglądania jest łącze 2Mb/s

Chociaż większość z nich wymaga do pełnej płynności 3Mb/s

Ja mam teraz 1MB i chodzi, a miałem 512kb i też chodziło, więc prędkość łącza jest obojętna. Im wolniejsze tym wolniej się buforuje.

też tak sądze :slight_smile:

Tylko mnie chodziło o taką prędkość, aby tuż po włączeniu filmu można go oglądać do końca bez żadnego buforowania.

ja mam łącze do 14.5 Mb/s czasami więcej a i tak mi się tną filmy HD na you tube,problem z płynnością takich filmików na You Tube jest znany,bo na innych serwisach jak coś jest w hd to chodzi mi płynnie

@felko1234 ,ogladanie filmów w HD na YouTube ,przy łączu 512kb/s to moze być zabawa ale nie coś realnego.

Dlatego ja (również łącze 512kb/s) jesli coś mnie interesuje na YouTube w HD ,ściągam ten film na dysk rozszerzeniem do Firefoksa-DownloadHelper i odtwarzam komfortowym The KMPlayer.

Polecam