YouTube wiesza/restartuje kompa

Mam problem z YT, otóż gdy wchodzę na YT to komp jeszcze chodzi ale jak już coś włączę to komp się zawiesza po czym restartuje. Odinstalowałem już wtyczkę flash i ponownie zainstalowałem ale to nic nie dało. Mało tego odinstalowałem operę i jeszcze raz zainstalowałem i to samo się dzieje. Na IE też ten sam problem.

hmm A jak sprawa wygląda z temperaturami ?, moze flash obciąża proca a ten na zbyt wysoką temperaturkę tak reaguje :slight_smile:

Temperatur nie sprawdzałem, ale raczej nie obciąża, bo w chwili zawieszenia proc miał 25% użycia a nie 100%

Kodeki przypadkiem nie powodują konfliktów? Instalowałeś w ogóle jakieś? Jak nie to odpada.

Instalowałem nowe ffdshow i a3c filter. Filmy z dysku chodzą. na Wrzucie filmy chodza a na YT juz nie.

Jak na obu przeglądarkach nie działa youtube to jest to wina systemu, dla pewności usuń te kodeki wszystkie i przeczyść CCleanerem rejestr. Po restarcie spr jak sytuacja wygląda.

Po odinstalowaniu kodeków to samo się dzieje.

Rozumiem że Flash najnowszy? Bo najnowsza, 10 wersja wprowadziła obsługę akceleracji sprzętowej. Wszystko w większości przypadków działa ok, nawet u mnie na 5 letnim Dellu, ale w przypadku niektórych starszych sterowników do karty graficznej pojawia się problem. Z tego co widziałem jest możliwość wyłączenia obsługi akceleracji sprzętowej w ustawieniach Flasha i to polecam ci zrobić. Ew. wgraj najnowsze stery do grafiki lub Flasha w stabilnej i pewnej wersji 9.

Tak wtyczka w wersji 10 była zainstalowana. Zainstalowałem 9 i wszystko działa. Sterownika nie mogę zaktualizować bo z 2007 ostatni jest.

Jak tą akcelerację wyłączyć w operze?

Włączasz jakiś filmik, prawym klawiszem na niego, Ustawienia i na pierwszej zakładce odznaczasz używanie akceleracji sprzętowej.

Dziękuje za pomoc Longhorn2009