YOUTUBE,wylaczenie komputera


(Przemeczek12) #1

witam mam pewien problem a mianowicie po zainstalowaniu systemu wszystkich sterownikow ati,nvidia itp adobe flash player java probuje posluchac muzyki na youtube poogladac jakis fajny film na necie np swiat wedlug kiepskich ale po wlaczeniu jakiegos filmu komputer sie zawiesza i sam sie wylacza nie wiem co jest tego przyczyna ale lubie poogladac cos czasem a od paru miesiecy nikt nie potrafi mi pomoc.Mam adobe flash player shockware jave ati pomoze ktos? bede bardzo wdzieczny


(Dzina78) #2

Ha dzisiaj pojawiło sie u mnie to samo…właśnie sprawdzam pod kątem wirusów tobie tez zalecam


(grześ12) #3
sterownikow ati,nvidia

Masz dwoje sterowników?


(patryk9200) #4

Może przyczyna nie jest po stronie oprogramowania a po stronie sprzętu? rozkręć obudowę komputera i wyczyść radiator i wentylator z procesora, karty graficznej i zasilacza, najlepiej za pomocą sprzężonego powietrza lub odkurzaczem. Czasami wysoka temperatura powoduje, że podzespoły chroniąc się przed przegrzaniem obniżają swoją wydajność. Po wyczyszczeniu komputera użyj programu np. CCleaner do czyszczenia dysku i rejestru. Pousuwaj zbędne wpisy z autostartu. Możesz się też wspomóc programem typu SlimCleaner który sam podpowie które wpisy autostartu wyłączyć.

Po czyszczeniu zdefragmentuj dysk np. programem Defraggler. Możesz też zwiększyć pamięć podręczną komputera, często pozwala to podnieść wydajność.


(Agatonster) #5

Termi ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Dzina78) #6

Właśnie tym go skanowałem…28 infekci…po usunięciu problem zniknał