Youtube. Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później. Nic nie pomaga

Siema. Odpalam filmik W CHROME na youtube i mam komunikat: “Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później”. Muszę czekać minutę, lub odświeżyć z 10 razy.

Jedyną zmianą w kompie była instalacja dodatku do chrome Foxy Proxy. Wziąłem pierwszą z listy angielską proxy, BEZ obsługi google, więc wyszukiwarka nie działała. Zwracam na to uwagę bo teraz google i youtube to jest to samo?

Przeglądarka IE zero takiego objawu ale ja chce chroma używać. Reinstalowałem chrome 5 razy. Ccleaner był. Spy destroyer tylko “ostatnie używane” ale był. Wymazywałem ciasteczka według instrukcji pomocy w Youtube. Nic nie pomogło.

Jestem cały czas zalogowany w google, więc w youtube też z automatu. Dziwne, ale jak wrócę na stronę google i się wyloguję to youtube nagle działa normalnie. Czyli mam coś nie tak z kontem google? Może portal google pamięta, że używałem proxowe ip, które nie działa z google?

Pomocy i dzięki. Kiedyś użyłem Hola do zmiany ip i też miałem dziwaczne problemy z netem, mimo dezinstalacji :(.

Youtube walczy w ten sposób z adblockami.

http://www.wykop.pl/link/3063599/youtube-oznacza-i-blokuje-uzytkownikow-adblocka-eng/

https://adblockplus.org/forum/viewtopic.php?f=10&t=44403&start=45

Racja. Google log on, log off. Adblock delete, adblock install. Adblock on, adblock off. Minuta testowania i wychodzi na to, że jestem flagged jako adblock user :(.

Wystarczy założyć nowe konto google. To, że ktoś używa swojego od lat to szczegół.