Youtube - Wystąpił błąd

Siemka, ostatnio miałem taką sytułacje pokłóciłem się z bratem bo zmieniłem hasło do kompa i brat zadzwonił do wujka jak zresetować hasło a wujek powiedział mu błędną rade wyjmij bateryjke z tego co się orientuje to resetowało hasło biosa, no i wyjął tą bateryjke na 10 minut i włożył i nadal było hasło, potem odłączył wszystkie kable i kompa postawił do piwnicy ja powiedziałem żeby wyjął to ja to mu zrobię, podłączył wszystko i jak włączyłem kompa to był bios zresetowany, wszedłem w biosa i ustawiłem datę i godzinę i potem ustawiłem to tam z priorytetem czy coś takiego ustawiłem to tak : 1. dysk 2. usb 3. cd-rom , i  już działał komp wszedłem wpisałem hasło potem usunąłem hasło, wchodzę na youtuba a tam: wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz pózniej (identyfikator  odtwarzania (litery i liczby) )

 

Żaden filmik mi nie działa, próbowałem też zmienić na chrome lub firefoxie nie pamiętam z html 5 na flash i też nie działało o tyle że na flashu odrazu wyskakiwał ten błąd a na html po chwili ładowania czarnego ekranu.

 

Jeśli nie wiecie jak to zrobić :confused: to chociaż czy istnieje program do oglądania filmów z yt?

OJ AKTUALIZACJA ! Wszedłem na youtube i w losowy filmik : 

I ZOBACZYŁEM ŻE TEN MI DZIAŁA!

Kolejny edit: działa mi już większa część filmików a nawet chyba całość, teraz pytanie do administratora czy da się zamknąć temat, ale tak że jak mi wróci ten błąd to mogę go spowrotem wrócić czy będę musiał zrobić taki sam temat?

Edit po kolejnym edicie xd 

Wiem jak to naprawiłem, odpaliłem CCleanera i Zakładke REJESTR zrobiłem skanowanie potem usunełem błędy i działa xd

 

Witam mam podobny problem… od 3 dni nie działa mi YT wgl… gdy wchodze na YT wyskakuje wystąpił błąd. Spróbuj jeszcze raz pózniej (identyfikator  odtwarzania  i tak od 3 dni 

 

dodam że jest to na wszystkich przeglądarkach jakich mam a mam ze 4 do tego obojętnie czy włączam YT flash czy html cały czas to samo… usuwałem flasha reinstalowałem go i nic tak samo skanowałem pc antywirusami i nic żadnego komputer czysty… dzwiny problem bo pierwszy raz w życiu go mam

i nie wiem czy mogło to być wywołane nic nie pobierałem przez ostatnie dni jedynie przeglądanie internetu… reset pc czy on/off nie pomaga…

ma ktoś jakiś pomysł?

ps: sorry że odkopuje