Youtube- Zablokowana opcja wyświetlania na telefonach

Witam, dzisiaj dodałem sobie filmik i dodałem również do niego popularne piosenki, oczywiście zrzekłem się, czegoś na końcu dodawania filmiku. Nie dostałem ostrzeżenia, ale zauważyłem, że nie mogę odblokować opcji, takiej aby inni oglądali ten film na telefonach itd. Czytałem i okazało się, że prawdopodobnie 1 piosenka, ma jakieś prawa? Nie wiem o co chodzi. “One republic- Secrets- UMG” tylko taką dodałem. Nie mam żadnego ostrzeżenia nic, czy mogę napisać do YT, aby odblokowało tą opcję?

Możesz spróbować, mi tak zablokowali filmik, tzn oni przejmują kontrolę nad ustawieniami do tego filmiku.

Masz prawa do publikacji tego utworu ??

Złamałeś prawa autorskie.

Powiem tak: że zawsze jak robiłem jakiś filmik i dawałem do niego piosenki do nie było żadnych problemów. Tym bardziej, że po wrzuceniu się filmików, muszę zgodzić się na zrzeknięcie się tych piosenek do jakiegoś użytku, i zawsze normalnie działało.

Ten cytat Fiesta, to nie chodziło mi dosłownie, że ma jakieś dodatkowe prawo, że nie można jej używać, tylko z tą piosenką miałem właśnie problem, dlatego piszę, czy nie ma jakiś praw ?? Nie wiem.

Teraz się przepisy zmieniły, Mi też poblokowali różne filmiki niedawno które wcześniej bez niczego przyjęli …