Youtube zawiesza Internet

Witam.

Mam problem z Youtube. Gdy próbuje odtworzyć jakis filmik to zawiesza mi się Internet. Nie można przeglądać stron, nie działają żadne adresy.

Normalnie wszystko działa bez większych problemów problemy zaczynaja sie dopiero przy próbie odpalenia filmiku na Youtube.

Zaktualizowałem przeglądarki (Firefox i IE), zainstalowałem najnowszy Adobe Flash Player, wyczyściłem historie i cookies. Efekt jest taki, że czasem filmik zaczyna się wyświetlaća czasem nie.

Jednak nawet jak coś się wyświetla to po jakimś czasie Internet i tak się wiesza.

Z góry dziękuje za pomoc.

OTL.txt http://www.wklej.org/id/1141806/

Extras.txt http://www.wklej.org/id/1141807/

Włącz menadżer zadań. Ile masz zajętej pamięci RAM przy otwartym YouTube i jaki masz ustawiony rozmiar pagefile.sys. Sprzątanie w systemie, to jedno, a ustawienia, to druga sprawa.

zainstalowany RAM 3GB

W menadżerze zadań pokazuje, że “Pamięć fizyczna 55%”

Plik stronicpwania 3071 MB

Odinstaluj -McAfee Security Scan Plus,uruchom-http://general-changelog-team.fr/en/downloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner-scan potem clean, system i rejestr przeczyść cclenerem.

Zrobiłem wszystko z poprzedniego postu. Niestety przed chwilą Youtube znowu mi zawiesiło internet. Może jeszcze jakieś pomysły?

Przeskanuj system -http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/-ODZNACZ WERSJĘ PRO -oraz -http://www.freedrweb.com/cureit/?lng=pl

Skoro mamy do czynienia z logami przenoszę do odpowiedniego działu. Przeniesione z Problemy z oprogramowaniem.

Malware wykrył 1 zagrożenie (usunięte) - log: http://www.wklej.org/id/1141883/

Dr.Web CureIt! nic nie wykrył.

Youtube nadal się wiesza, po uruchomieniu czasem długo nic nie pokazuje, potem wiświetla po kawałku z przerwami. A czasem najzwyczajniej zawiesza Internet.

Gdy uruchamiam filmik Youtube na IE to pokazał mi się komunikat “Uruchomienie dodatku dla tej witryny sieci Web nie powiodło się”

Pokaż nowe logi- dwa raporty OTL.txt oraz Extras.txt ,i zaczekaj na analizę

Wykonałem analizę programem OTL, poniżej linki

OTL.txt http://www.wklej.org/id/1141895/

Extras.txt http://www.wklej.org/id/1141896/

Dodane 03.10.2013 (Cz) 15:30

No i doszedłem o co “kaman”. Wyłączyłem AVG Internet Security i YT zaczęło smigać aż miło. Teraz tylko muszę się dogrzebać czy zupełnie odinstalować AVG czy poprawić konfigurację.