YouTube

Witam, szukam Grafika, który będzie mi pomagał robić Miniaturki + zrobi grafikę na kanał, myślę że się dogadamy, Kontent ( Gry )

Zaoszczędź sobie i innym czasu i napisz czy płacisz czy “zapłatą” będzie możliwość dodania tego do portfolio. Jeśli płacisz to dobrze byłoby podać chociaż budżet za grafiki na kanał - miniaturki to wiadomo indywidualna wycena.

Tak, będę płacił Jak kanał rozwinie się do 5-6k subów, bo wtedy włączę reklamy, 75% pójdzie do Grafika, albo nawet i 100% bo i tak na razie nie mam konta bankowego. + czasami odpalę Live , to też jakieś pieniądze będą.

Jeśli przy 10k subów będziesz miał z 50$ miesięcznie (przy czym to już jest nieosiągalny wręcz wynik) to niestety, to będzie za mało na grafikę na cały kanał a gdzie tam jeszcze dodatkowe miniaturki.
Zastanawiam się jak chcesz prowadzić ten kanał skoro nie umiesz sobie zrobić prostych na początek grafiki, więc nie sądzę byś poradził sobie z montażem filmów.

Najpierw zrób chociaż 500 subów, a potem szukaj ludzi.

2 polubienia

Jak to nie potrafię robić grafiki? Podać ci mój kanal? :slight_smile: Miałem 600 subów, ale robię kanał od nowa bo nie miałem czasu, wtedy.
https://www.youtube.com/channel/UCLZUbgYSi5rd-gM_8FWC15g?view_as=subscriber

To w czym problem, żebyś znów sobie zrobił?

1 polubienie

Po prostu chciałbym zajmować się produkcją filmów bo chcę produkować je w Sony Vegas Pro 15, a ktos w tym czasie by się zajął Grafiką.

Zamierzasz grafikę na kanał robić przy każdej publikacji filmu czy jak? Bo jakoś nie trafiają do mnie Twoje argumenty. Przecież to kwestia poświęcenia raz kilku godzin na zrobienie grafiki na kanał, a miniaturki i tak często bierzesz kadr z filmu i tak, więc …

Mi chodzi, że od czasu do czasu ktoś zrobi mi Avatar Oraz Banner, miniaturkami się zajmę jak już ktoś nie znajdzie na to czasu, chyba że chce ktoś miniaturki robić to nie ma problemu

Jak komuś zapłacisz to na pewno Ci zrobi, wszystko to kwestia dogadania ceny. Natomiast jeśli nie chcesz płacić, albo dajesz tylko wizję możliwej zapłaty w niewiadomej przyszłości to będziesz miał ciężko by znaleźć kogoś kto się zgodzi. A żeby jeszcze umiał Ci grafikę zrobić dobrze to już chyba nie możliwe będzie.
Dlatego chyba będziesz musiał sam sobie te grafiki zrobić.

Niestety takie życie, że subów i like’ów do garnka nie włożysz.

Czyli jednym słowem nie oferujesz nic, a chcesz wszystkiego? :smiley:
Masz 0 subskrypcji, 0 wyświetleń ,żadnego filmu, dopiero założyłeś kanał a już chcesz, żeby ktoś robił miniaturki dla ciebie?
Chłopie najpierw zacznij coś tworzyć, zdobądź audytorium a potem zlecaj rzeczy innym.

Pieniędzy na YT nie zarabia się na subskrypcjach tylko na wyświetleniach reklam pod filmami, powinieneś to wiedzieć szukając grafika, któremu chcesz zapłacić realne pieniądze za jego pracę.

@MatX_ Wow Serio? Nie wiedziałem a co próbuje sugerować w podanym fragmencie który zacytowałeś?
“Jak kanał rozwinie się do 5-6k subów, bo wtedy włączę reklamy”
Czyli muszę mieć osoby które będą oglądać filmy, w których będą te reklamy chyba o to chodzi nie? :slight_smile:
Oferuję coś.
Filmy są nagrane, wystarczy je zmontować, zrobić miniaturki, zrobić nową grafikę na kanał i gotowe.
A ty Prujesz się o nic, nabijasz posty.
Nawet nie wiem o co ci chodzi. Szczerze? Nie powinieneś się wypowiadać skoro twój post nic nie wnosi do tego Wątku.

Skoro wystarczy, to zmontuj je i wrzuć, bo póki co nie oferujesz nic poza zapewnieniami o jakichś mitycznych subach i zmontowanych filmach.

Szczerze? Każdy ma prawo do wypowiedzi, bo jest to publiczne forum. To, że wg ciebie mój post nic nie wnosi nie znaczy, że każdy tak uważa.

Mimo wszystko radziłbym szukać jeleni gdzie indziej, bo tutaj wysyp CV będzie raczej zerowy…

2 polubienia